lsdp.lt archyvo nuotr.

Premjeras Algirdas Butkevičius žada, kad, jeigu sutriktų Lietuvos eksportas į Rusiją, valdžia užsienio prekybos skatinimui skirtų 200 mln. litų.

“Vakar buvom susitikę su visais ministrais ir po to atskirai su finansų, su ūkio ministru kalbėjom, kad jie pagal savo sritis atliktų analizę ir pateiktų pasiūlymus, kaip padėti verslui. Ir galiu pasakyti, kad esam numatę eksporto skatinimui skirti padedant verslui, jeigu atsirastų tam tikrų problemų, 200 mln. litų ir ta suma jau bus ateinančią savaitę patvirtinta”, – ketvirtadienį Žinių radijui sakė A.Butkevičius.

Anot jo, Latvija ir Estija taip pat sunerimusios. A.Butkevičiaus teigimu, reikia diversifikuoti eksporto rinkas.

“Aš manau, kiekviena šalis turi vykdyti tam tikrą monitoringą ir reikia pripažinti, kad ir kitos šalys kaip Latvija ir Estija irgi yra sunerimusios ir turi stebėti, koks bus poveikis kiekvienai šaliai, įvertinus tai, kad eksportas į Rusiją iš Lietuvos yra gana didelis. (…) Jeigu reikėtų persiorientuoti į kitas rinkas, žinot, iš karto turim surast – nebūtų lengva, bet mes ir anksčiau esam rekomendavę, kad nereikia eksportuoti į vieną rinką, bet reikia diversifikuoti”, – aiškino ministras pirmininkas.

Rekomenduojame

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto
tinklalapiuose be raštiško UAB “BNS” sutikimo draudžiama.

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: