Organizatorių archyvo nuotr.

Didžiausia Europos internetinė naudotų mados prekių tarpusavio prekybos platforma „Vinted“ plečiasi į Kauną. Bendrovė šiuo metu turi daugiau nei 30 atvirų pozicijų ir šiemet atidarys vietinį biurą.

„Turime ambicingus „Vinted“ plėtros planus – tvarus verslo modelis mums, atsižvelgus į verslo poreikius, leidžia plėstis šiais neramiais laikais. Prie mūsų misijos naudotus daiktus paversti pirmuoju vartotojo pasirinkimu visame pasaulyje kviečiame prisidėti ir stiprią Kauno technologijų sektoriaus profesionalų bendruomenę. Šiemet čia žengiame pirmąjį žingsnį, o tolesnę plėtrą Kaune planuojame ir kitąmet“, – sako Titas Norkūnas, „Vinted“ vyresnysis inžinerijos direktorius.

Tiktas Norkūnas / Organizatorių archyvo nuotr.

Pirmiausia „Vinted“ Kaune planuoja samdyti programuotojus (backend, web, mobile, data, privacy, security ir site reliability) ir vadovus.

Bendrovėje jau dirba kelios dešimtys specialistų iš Kauno – jie galės pasirinkti ar norės dirbti Vilniuje ar persikelti į naująjį biurą, kurio detalės šiuo metu derinamos. Kaune, kaip ir kituose „Vinted“ biuruose, darbas vyks hibridiniu principu.

„Hibridinis darbo modelis leido mums kauniečius įdarbinti ir iki šiol – naujasis vietinis biuras padės labiau atliepti esamų ir būsimų kolegų poreikius. Naujieji kolegos padės ne tik siekti „Vinted“ misijos, bet ir dirbs prie sprendimų, kuriuos naudoja dešimtys milijonų bendruomenės narių – galimybės dirbti su techniniais sprendimais, skirtais tokio dydžio auditorijai, mūsų rinkoje vis dar gana retos“, – teigia Ieva Kuniejūtė, „Vinted“ technologijų srities talentų pritraukimo direktorė.

Ieva Kuniejūtė / Organizatorių archyvo nuotr.

Iš viso organizacijoje šiuo metu dirba daugiau nei 1500 žmonių – nuo 2022 metus jų skaičius „Vinted“ grupėje išaugo daugiau nei 500 profesionalų. Bendrovė biurus turi ne tik Lietuvoje, bet ir Berlyne, Hamburge, Amsterdame ir Prahoje. Šiuo metu vien Lietuvoje „Vinted“ turi daugiau nei 70 atvirų pozicijų programavimo, duomenų mokslo, rinkodaros ir kitų sričių specialistams.

„Vinted“ vienija daugiau nei 80 mln. registruotų narių bendruomenę 18 rinkų Europoje ir Šiaurės Amerikoje.

Kovo mėnesį „Vinted“ pristatė savo pirmosios poveikio klimatui ataskaitos rezultatus. Per 2021 ir 2022 m. parengtos ataskaitos duomenimis, perkant mados prekes iš antrų rankų per „Vinted“, užuot pirkus naujas, sutaupoma emisijų, vidutiniškai siekiančių 1,8 kilogramo anglies dioksido ekvivalento (kgCO₂e) už vieną daiktą. Tai reiškia, kad 2021 m. „Vinted“ platformoje buvo sutaupytas anglies dioksido emisijų kiekis, siekiantis 453 kilotonas CO₂e – maždaug toks pat emisijų kiekis sukuriamas per 275 tūkst. skrydžių iš Londono į Los Andželą ir atgal.

Daugiau informacijos:

Martynas Pasiliauskas, „Integrity PR“

+370 620 41065  / martynas@integrity.lt

Apie „Vinted“

„Vinted“ yra didžiausia Europoje internetinė naudotų mados prekių prekybos platforma. Šiuo metu platforma turi augančią didesnę nei 80 mln. narių bendruomenę 18 skirtingų rinkų Europoje ir Šiaurės Amerikoje. „Vinted“, kurios misija – paversti naudotus daiktus pirmuoju pasirinkimu visame pasaulyje, leidžia žmonėms vieniems iš kitų pirkti ir parduoti naudotus drabužius ar kitus daiktus, taip jiems suteikiant antrą ar trečią gyvenimą.

„Vinted“ buvo įkurta 2008 metais Lietuvoje ir 2019 metais tapo pirmuoju šalies vienaragiu. Šiandien „Vinted“ centrinis biuras įsikūręs Vilniuje, su biurais Berlyne, Hamburge, Amsterdame ir Prahoje. Bendrovėje šiuo metu dirba daugiau nei 1500 profesionalų. Į „Vinted“ yra investavusios šešios rizikos kapitalo bendrovės: „Accel Partners“, „Burda Principal Investments“, „EQT Growth“, „Insight Venture Partners“, „Lightspeed Venture“ ir „Sprints Capital“.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: