Nuotr. Daugirdas

Kaune esantis viešbutis „Daugirdas” nusprendė įvykdyti maisto išsinešimo revoliuciją ir savo restorano klientams siūlo maistą išsinešti patogiai, saugiai ir estetiškai. Turbūt kiekvienas esame susidūrę su situacija, kuomet maistą tenka valgyti iš sudrėkusių ir nepatogių naudojimui dėžučių. Gera žinia, kad to daugiau patirti nebeteks!

Po ilgai trukusio kūrybinio ir įgyvendinimo proceso, viešbučio direktorius Vytautas Gustas pristato pirmąsias tokias Lietuvoje maisto išsinešimo dėžutes: „Džiaugiamės, kad galime pasiūlyti klientams tai, ko taip trūko kavinių, restoranų rinkoje. Mūsų pakuotės yra skirtingų dydžių, kad galėtų tiksliai prisitaikyti prie kiekvieno patiekalo kiekio, o suprojektuoti skirtukai, galintys išsiplėsti ir susiaurėti, prisitaiko prie bet kokios patiekalo sudėties ar komponentų kiekio. Pakuotės apsaugotos nuo vežimo metu patiriamų sutrenkimų, kad maistas namus pasiektų lyg restorane”.

Nuotr. Daugirdas

Daugirdas” atkreipė dėmesį ne tik į transportavimo ir naudojimo patogumą, bet ir šiuo metu itin opias ekologijos problemas – visa pakuotė yra 100% perdirbama, taip pat gali būti kompostuojama. Iš kartono pagamintą pakuotę galima puošti bet kokiu pasirinktu dizainu, užrašais, informacija ar logotipais.

Nuotr. Daugirdas

Užsisakyti degustacinę vakarienę į namus ir palyginti dėžutės kokybę, su kitais rinkoje naudojamais modeliais, galite jau dabar, o tai, kas yra dežutės turinyje – staigmena. Meniu parenka „Daugirdas” virtuvės šefai, atsižvelgdami į užsakymo metu kliento pateiktus alergenus ir norus.

Nuoroda užsakymams: https://www.daugirdas.lt/produktas/supakuota-degustacine-vakariene/

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: