Šį šeštadienį, rugsėjo 25 dieną, Kaune vyks antroji “Gelbėkim kaštonus” talka.
Kaip žinia, mūsų krašto kaštonus jau kelinti metai kamuoja mikrodrugiai – kaštoninės keršakandės. Vienas iš būdų išnaikinti šiuos kenkėjus – rudenį deginti lapus.
Kaip ir praeitą kartą, renkamės prie Dariaus ir Girėno paminklo 11 val.
Kas galite, atsineškite grėblius ir šiukšlių maišų.





![Tarp bangų ir peržiūrų: Karolina Agata Sankiewicz virš vandens sklandanti sensacija [VIDEO]](https://kaunozinios-lt.b-cdn.net/wp-content/uploads/2025/06/Karolina-Agata-Sankiewicz-1-100x70.png)









