Organizatorių archyvo nuotr.

Šiandien žmonės sėslumą vertina gerokai mažiau nei anksčiau. Galimybė nuolat keisti aplinką, kraustytis iš vienos vietos į kitą tampa privalumu. Dėl šios priežasties daugelis vis dažniau vietoj naujo būsto pirkimo renkasi nuomą. Visgi, susikurti jaukią ir malonią aplinką nori kiekvienas, net jei gyvenama nuomotame būste. Pateikiame kelis pasiūlymus, kaip tai padaryti nekeičiant esminių nenuosavos erdvės detalių.

Pavasarinis kraustymasis

Vieni pavasarį atnaujina savo būsto interjerą, kiti – keičia gyvenamąją vietą. Pastarąjį sprendimą daugeliu atvejų taip pat lemia didelės sąskaitos už šildymą, aukšta nuomos kaina ar tiesiog nepatogi būsto vieta. Nuolatinis aplinkos keitimas būdingas ne tik studentams ar jaunoms šeimoms, kurios dar nesukaupė kapitalo būsto pirkimui. Sėslumu nepasižymi ir nuolat kelionių ritmu gyvenantys žmonės.

Pastebima, kad įsikrausčius į nuomojamą būstą, keisti jo esamą interjerą prisibijo daugelis. Net jeigu jiems nepatinka miegamajame kabančios naktinės užuolaidos, savomis jų keisti linkusių – mažai. Vis dėlto būdų, kaip atnaujinti nuomojamą būstą, suteikiant jam daugiau individualumo, yra ne vienas. Svarbiausia – rinktis lengvai keičiamus, kilnojamus daiktus, baldus.

Nuomojamo būsto atnaujinimui pasitelkite vaizduotę

Interjero specialistai pirmiausia siūlo apžvelgti visą būsto erdvę – išsirinkti dalykus, kurie Jums patinka, ką norėtumėte, bet negalite pakeisti ar paslėpti. Tiksliai žinant visus būsto niuansus, atnaujinti namus galima ne tik praktiškai, bet ir ekonomiškai. Pateikiame Jums 6 skirtingas idėjas.

  1. Papildykite vonios lentynėles

Tai – viena paprasčiausių idėjų, kurias galima įgyvendinti nuomotame būste. Pastatykite čia spalvingų daiktų laikymo indelių, ryškesnę muilinę. Tai – maži dalykai, tačiau jie papildo namus individualumu ir paverčia juos savais.

  1. Įsigykite lengvai transformuojamų ir nesunkių lentynų

Tokios lentynos gali atlikti ir suoliukų, ir kambario atskyrimo į kelias erdves priemonės funkciją. Jas nesunku nešioti, apversti, iš naujo surinkti. Tai – vieni iš daiktų, kuriuos galima gabentis kartu su savimi keliantis į naują vietą.

  1. Pakeiskite užuolaidas

Naktinės užuolaidos nekelia susižavėjimo? Pakeiskite jas savomis. Pasiūla šiandien tokia didelė, kad tai laikoma vienu geriausių būdų namams atnaujinti. Tai nebrangi investicija. Be to, užuolaidų dizainą ir spalvas lengva pritaikyti prie aplinkos. Išsikraustydami užuolaidas, kaip ir lentyną, galėsite tiesiog pasiimti su savimi.

  1. Fotelis ar sėdmaišis – dar vienas interjerą papildantis atributas

Sėdmaišis ar ryškesnės spalvos lengvas surenkamas sėdimasis krėslas gali tapti mėgstamiausia poilsio vieta ir dar vienu akcentu, suteikiančiu namams savitumo. Dažnai tokie baldai nukreipia dėmesį nuo kitų, šeimininkams nepatinkančių detalių, paslepia būsto trūkumus.

  1. Įsigykite toršerą ar stilingą stalinę lempą

Naktinės užuolaidos pagyvins interjerą, o jaukumo namams suteikti galite pritaikę dar vieną šviesos šaltinį, kuriam nereikia naujos elektros sistemos atšakos. Stilinga stalinė lempa papuoš stalą, toršeras papildys laisvą grindų plotą, o viskas, ko reikės – tik papildomas elektros lizdas.

  1. Suteikite namams gyvumo kambarinėmis gėlėmis

Namai – ne namai, jei juose nėra nei vieno kambarinio augalo. Papuoškite palanges ar lentynas gėle, ir namuose gyventi bus iškart jaukiau. Be to, ir patalpų oras taps švaresnis.

Kartais atrodo, kad būstas kuria nuomininkams ribas, kurių jie negali peržengti. Vis dėlto pagyvinti, atnaujinti namus galima pritaikius visiškai paprastus metodus. Leiskite sau eksperimentuoti: tegul kambariuose kabo skirtingų spalvų naktinės užuolaidos, o papildomi ryškūs akcentai leidžia džiaugtis originalesniu dizainu. Paverskite namus savais, net jei tai – trumpam laikui išsinuomotas būsta.

Užsakymo Nr. KMC180030

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: