Norisi sveiko įdegio? Sužinok, ką renkasi žvaigždės!

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2017-08-21 10:49

Spausdinti | Komentarai

Elitsun soliariumai / Organizatorių archyvo nuotr.

Tikriausiai ne vienas jūsų (ypač besidomintys lietuvių žvaigždūnų naujienomis internete ir žurnaluose) esate pagalvoję: „o kur renkasi žvaigždės? Kur pietauja, apsipirkinėja, galų gale ilsisi? Ar juos įmanoma sutikti ten, kur vaikšto kiekvienas iš mūsų?“

Žinoma, Lietuvos „elitas“ kur kas žemiškesnis nei užsienio garsenybės: juos galima sutikti ne tik vakarieniaujant jūsų pamėgtame restorane, apsipirkinėjant prekybos centre prie pat jūsų namų, bet ir… juos tikrai įmanoma pamatyti mėgstamiausiame soliariume, besimėgaujančius saulės voniomis neišvykstant iš miesto ribų! Juk dalyvaujant fotosesijose ir renginiuose kūnas turi atrodyti gražiai įdegęs, oda – sveika ir švytinti, o mūsų šalies klimatas nėra toks palankus odą išlaikyti įdegusią ištisus metus. Tad kaip jiems tai pavyksta?

Jei jums įdomu sužinoti, kokius soliariumus renkasi žymūs Lietuvos žmonės, galime išduoti paslaptį – Kaune ir Klaipėdoje veikia skambaus, intriguojančio pavadinimo soliariumas „Elitsun“. Pavadinimas išduoda, jog čia jūs gausite aukščiausios kokybės paslaugas, tobulą, sveiką įdegį bei aptarnavimą, dėl kurio pasijausite priklausantis „elitui“. Žinomi žmonės renkasi tik aukščiausią kokybę garantuojančias paslaugas, tad negalima jais nepasitikėti.

Elitsun soliariumai Kaune

Taigi, kad įdegis būtų tarsi iš žurnalo viršelio – rekomenduojame apsilankyti „Elitsun“ soliariumų studijoje Kaune ir Klaipėdoje. „Elitsun“ – tai sveiko įdegio oazė visus metus!

Užsakymo Nr. KMC170024

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt