Organizatorių archyvo nuotr.

Tie, kurie šiuo metu kaip tik dairosi naujų užuolaidų audinių bei mąsto, kuo ir kaip pridengti naujo būsto langus, turėtų suklusti. Nuo gruodžio mėnesio Kauno, Vilniaus, Panevėžio ir Šiaulių langų uždangų salonuose „Domus Lumina“ pradėtos prekiauti naujo tipo užuolaidos užuolaidos.

Namuose reikalingos tiek dieninės, tiek naktinės langų uždangos. Tačiau dažnai įprasti užuolaidų modeliai nebedomina, o klientai vis dairosi ko nors įdomesnio, modernesnio ar labiau traukiančio žvilgsnį. Visgi, pasirinkti užuolaidų audiniai bei įdomesnio tipo langų uždengimai dažnai tampa viena iš pagrindinių būsto interjero detalių. Taigi, kodėl vertėtų atkreipti dėmesį į naujuosius modelius?

Visuose „Domus Lumina“ salonuose asortimentą papildė naujos užuolaidų audinių kolekcijos: madingų pastelinių ir sodrių spalvų, raštuoti ir vienspalviai, įvairiausių faktūrų audiniai leidžia kurti naujus – minimalistinio ar prabangaus – interjero sprendimus. Užuolaidų madų tendencijos siūlo didelę spalvų įvairovę: balklažano, pilka, turkio, karamelės, drąsiems pasirinkimams – prabangi rožinė, technologijų ir emocijų deriniai atsispindi sidabro, koralų, levandų spalvų kolekcijose. Viešosioms įstaigoms, darželiams, mokykloms siūlomi specialūs ugniai atsparūs audiniai. Išskirtinės užuolaidų audinių linijos yra sukurtos specialiai restoranams ir viešbučiams.

Atsakingas požiūris į produkto gamybą ir kliento poreikius

Įmonės „Domus Lumina“ langų uždangų specialistai pabrėžia, jog labiausiai jiems rūpi aukščiausia audinių ir produktų kokybė bei patenkinti klientai. Verta pabrėžti ir tai, kad naujieji naktinių užuolaidų audiniai išsiskiria ne tik išvaizda, bet ir specialia siuvimo technologija – jų gamybai pasitelkiamas trisluoksnis audinys, nepraleidžiantis karščio ir šviesos. Taip pat salonuose galima rasti ir audinių, atsparių vandeniui, kurie puikiai tiks kabinti lauke ar uždengti baseinui ne sezono metu. Klientai, pasirinkę patikusį audinį, galės pateikti užsakymą modelio siuvimui. Patyrę ,,Domus Lumina“ specialistai konsultuos Jus rūpimais užuolaidų siuvimo klausimais ir pasiųs norimas užuolaidas.

Užuolaidos sušvelnina būsto interjerą, suteikia jam jaukumo ir išskirtinumo. Kiekvienas „Domus Lumina“ užuolaidų salonas Kaune, Vilniuje, Panevėžyje ar Šiauliuose bus papildytas naujausiais užuolaidų audinių modeliais.

Naujo dizaino užuolaidų pritaikymas namų interjere

Naujieji užuolaidų audiniai greitai taps Jūsų mėgstamiausiais. Juos bus lengva priderinti tiek svetainėje, tiek miegamajame. Juose tarpusavyje dera klasikinis ir skandinaviškas stilius, dekoracijoms naudojamos įvairios virvelės, kutai, apdailos juostelės. Tiesa, beveik visose naujose užuolaidų medžiagose išlaikomos moderniam skandinaviškam dizainui būdingos spalvos.

Kabinimui siūloma rinktis klasikinius karnizus – bronzos, sendinto sidabro, žalvario spalvų. Naktinėms užuolaidoms būdingas bus aksominis audinys, dieninės užuolaidos – labiau minimalistinės, permatomos, primenančios rūką. Dieninėms užuolaidoms siūloma leisti kristi lengvomis natūraliai susiformavusiomis klostėmis, o naktines drapiruoti galima šiek tiek stambesnėmis, kad būtų galima įžvelgti kontrastą. Taip namai atrodys ne tik jaukiai, bet ir elegantiškai bei stilingai.

Atsinaujinkite namus stilingai su naujaisiais užuolaidų audiniais. Ar tai bus „Domus Lumina“ užuolaidų salonas Kaune, Vilniuje, Šiauliuose ar Panevėžyje, galime pažadėti – su naujaisiais audiniais Jūsų namus papuoš išskirtinės, madingiausios užuolaidos.

Užsakymo Nr. KMC170047

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: