Ironvytas / Organizatorių archyvo nuotr.

Savo svajones įgyvendinantis ir daugelio širdis užkariavęs reperis ir verslininkas Ironvytas šį penktadienį savo gerai žinomas dainas ir keletą naujų pristatys „Naktinio Urmo bėgimo“ metu. Sunkiąja atletika jau 13 metų užsiimantis muzikantas tiki, kad svarbiausia daryti tai kas teikia džiaugsmą. Su juo šį kart kalbėjomės apie muziką, motyvaciją ir žinoma – sportą.

– Aktyviai sportuojate sporto klubuose. Ar į Jūsų tvarkaraštį įeina ir bėgimo pratimai?

Kaip ir daugelis „geležies sporto“ entuziastų, kurie nėra abejingi savo sveikatai, į savo treniruočių programą įtraukiu ir kardio pratimų. Per savaite 2-3 kardio treniruotės po 30-40 minučių būtinos norint palaikyt gerą širdies darbą. O man kaip reperiui tai labai svarbu, nes repuoti visą valandą scenoje ir dar užvesti publika reikia nemažai ištvermės (juokiais).

– Kokias dar sporto rūšis esate išbandęs?

Esu pamišęs „geležies“ fanas jau daugiau kaip 13 metų, per šį laikotarpį štangų neiškaičiau į nieką. Tiesiog papildau aktyvesniu sportu, man labai patinka kovos menai todėl dažnai kaip kardio treniruotes įtraukiu juos į savo sportinį grafika. Žinoma bėgimas bei pasivažinejimas dviračiais taip pat dažnai pakliūna į mano dienotvarke, tačiau jokio trenerio šiai sportinei šakai neturėjau, tai sunku pasakyti, kad sportavau.

– Kas Jums sportuojant suteikia motyvacijos, skatina nepasiduoti?

Į sporto salę visada einu karingai nusiteikęs ir apie kažkokį pasidavimą nėra nė kalbos. Tai yra mano gyvenimo būdas. Juk miegoti ar valgyti niekad nesinori mesti, man taip pat ir su sportu. O sportas užgrūdino charakterį. Todėl ir gyvenime noriu būti pirmas ir nepasiduoti. Matyt sugebu aiškiai pasirinkt tikslus kurie yra šiai minutei realūs, o ne fantazuoti ir stovėti ant pasidavimo ribos. Sieju tai su sportu, juk kai ateini į treniruoklių salę aiškiai vertini savo dabartinę formą ir nepuoli prie didžiausios štangos nesitreniravęs…

– Kokį esate gavęs geriausią patarimą gyvenime?

Geras klausimas. Sunkus klausimas. Nežinau ar gavęs ar išmąstęs. Žinau tik vieną, kad gyvenime niekas nieko mums neprivalo duoti ar padėti, visada reikia pasikliauti savimi. Ugdyti vidinę jėgą, nepasiduoti aplinkos spaudimui ir nuomonėms.

– Nesvarbu koks, bet sportas reikalauja daug laiko. Ko Jums teko gyvenime atsisakyti, kad galėtumėte skirti laiko sportui ir ką veiktumėte, jei nesportuotumėte?

Ne sportas atima laiko, o laiką vagia visai kiti dalykai. Aš turiu maisto papildų parduotuvę, sporto rūbų linija, atsidarinėjame treniruoklių salę, vedu įvairius seminarus, dalyvauju TV projektuose, kuriu savo sporto projektus, koncertuoju, visoms savo veikloms planuoju plėtra bei kuriu strategijas ir tuo pačiu kasdien sportuoju po porą valandų. Gyvenimas nėra tik sportas. Mes dažnai parduodame savo laiką tam kas mums nepatinka, taip jį švaistom. O aš darau tai, kas man patinka, stengiuosi vengti nemalonių ir laiką vagiančių dalykų. Kai susidėlioji prioritetus, tai stebuklingai laiko atsiranda.

– Tiek sporto centruose, tiek ir bėgiojant dažnas klausosi muzikos. Kuo ji svarbi sportuojančiam?

Muzika yra labai galinga jėga. Kas galėtų paneigti, kad ji prisidėjo prie mūsų tautos nepriklausomybės. Kiek dainų yra išgydžiusios palūžusias sielas. Kiek dainų užmotyvavo siekti tikslų. Muzika galingas dalykas, ji veikia mūsų pasąmonę, mūsų ribas. O sporte peržengti savo psichologinį barjerą yra labai svarbu. Man pačiam jau nuo vaikystės energingi ritmai užkaitindavo kraują, pamenu namie „užsileisdavau“ kompaktą ir lakstai po namus su riedučiais visą vakarą (susijuokia). Juk ir automobilyje kai užgroja patinkanti daina neretai norisi spustelėti pedalą. Tai sporte tas pats, kai ausinuke groja mėgstamas atlikėjas man atsiranda papildomų jėgų.

– Kam skirtos Jūsų kuriamos dainos? Sportininkams, žmonėms ieškantiems atsakymų ar kita?

Mano muzika skirta visiems. Kaip praktika rodo, jos klauso labai skirtingi žmonės ir randa dalele savęs. Kai išleidau albumą pamačiau kiek jų skirtingų – nuo jaunesnių klasių moksleivių iki solidaus amžiaus  verslininkų, nuo kriminalinio pasaulio atstovų iki policininkų. Kiekvienas kūrinys yra nauja istorija, nauja emocija, turbūt dėl to klausytojų ratas yra labai platus, kiekvienas randa dalele savęs albume.

– Kokius Jūsų kūrinius galės išgirsti „Naktinio Urmo bėgimo“ dalyviai?

Šio renginio dalyviai galės išgirsti jau gerai žinomų kūrinių iš pirmo albumo bei niekam dar negirdėtu antro albumo kūrinių.

– Ką norėtumėte palinkėti sportuojantiems?

Norėčiau pasveikinti atradus save sporte ir spaudžiu dešinę, kad rodo pavyzdį kitiems. Nesvarbu kokią sporto šaką sportuoja žmogus, svarbu jam tai teikia malonumą, kuo daugiau Lietuvoje pozityvių žmonių tuo geriau.

Rugpjūčio 26 d. 22 val. – „Naktinis Urmo bėgimas“ Kaune

Prekybos miestelyje „Urmas“ vyksiančiame bėgime dalyvių laukia uždara ir saugi teritorija, 4 ir 8 kilometrų distancijos. Trasoje juos lydės muzika, o po bėgimo atgavus kvapą – tikriausiai žinomiausio Lietuvos reperio Ironvytas koncertas bei lazerių šou. Prieš startą dalyvių lauks ir apšilimas. Pirmieji 1000 užsiregistravusių dalyvių gaus specialias švytinčias renginio apyrankes.

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: