Vyninė Kauno senamiestyje GALERIA URBANA pristato ciklą ARCHITEKTAS ANT KILIMO. Atidarymo renginyje, šį penktadienį, 19 val dalyvaus grupės „Antis“ lyderis, architektas Algirdas Kaušpėdas, kuris pristatys savo knygą „Antišką“. „Daugelį metų galvojau, kodėl Martynas turi pasiieškoti prastesnės panelės, kol supratau, kad jis tiesiog turi išspręsti savo didžiausią problemą pats… Jei esi prastas tai ir ieškokis prastesnės panelės, o jei nori geriausios – būk geriausias!“ sako A. Kaušpėdas.

Grupė „Antis“ – architektų postpankroko grupė, susikūrusi 1984 metais. Be „Anties“ būtų sunku įsivaizduoti ne tik lietuvišką roko sceną (būtent „Antis“ su Algirdu Kaušpėdu priešakyje iniciavo 1987-aisiais prasidėjusius „Roko maršus“), bet ir visuomeninio gyvenimo. 11 albumų išleidęs kolektyvas buvo ir yra mūsų šalies laisvės įprasminimo muzikoje vėliavnešys. Grupė pasitelkdama ironiją ir roko muziką pasakojo apie svarbius to meto (iki Nepriklausomybės atkūrimo) ir pastarųjų laikų įvykius.

Architektas savo tekstus, įvairiais laikais skambėjusius  dainomis, šį penktadienį skaitys. Taip pat atsakys į klausimus. Ant kilimo ketinama liesti ir kitas temas, tiesiogiai nebūtinai susijusias su knygos turiniu. Vakarą įrėmins teminis dj Ericho vinilų ir Gražvydo Kardoko saksofono dialogas.

Renginys nemokamas.

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: