Kaune Keistuolių teatro „Šv. Kormorano šešėlinio humoro klubas“

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2018-02-10 10:08

Spausdinti | Komentarai

Keistuolių teatro nuotr.

Vasario 23 dieną Girstučio kultūros centre šeimininkaus Keistuolių teatras, pakviesiantis suaugusius subtilaus bei laiko patikrinto humoro gerbėjus. 18 val. scenoje kompromisų neieškantys aštrialiežuviai „Šv. Kormorano šešėlinio humoro klubo“ senbuviai, apsiginklavę gitaromis bei intelektualiais pokštais.

Geriausias intelektualaus humoro tradicijas su taikliais muzikiniais intarpais kiek vyresnei auditorijai ant nepelnytai nuvertintų sparnų parneš Lietuvos nacionalinis skraiduolis – šv. Kormoranas, iš humoro šešėlio į dienos šviesą ištrauktas rinktinio Keistuolių teatro džentelmenų desanto: A. Giniočio, A. Kaniavos, R. Aleksaičio, D. Minioto bei D. Auželio.

2016-11-09 7 photo-D.Matvejev©

© D. Matvejevo nuotr.

Kelis dešimtmečius garsėjantys tautosakos, lietuviškų klasikų ir estrados elementų pripildytu humoru, gerbėjus ir pirmąsyk užklydusius smalsuolius vyrai žada nudžiuginti klasikų koveriu – kulinarine drama „Sigutė“ bei pristatyti pamatinį lietuvių tautos epą „Gedimino sapnas, arba Šioje šalyje nėra vietos senukams“.

2016-11-09 19 photo-D.Matvejev©

© D. Matvejevo nuotr.

Į šalį metę fortepijoną ir žiūrovų širdis užkariauti meksikietiškais ritmais pasiryžę „Šv. Kormorano“ kūrėjai supažindins žiūrovus su majų bardais bei legendomis ir atskleis pirmojo Lietuvos parbėgėlio Lizdeikos istoriją.

2016-11-09 13 photo-D.Matvejev©

© D. Matvejevo nuotr.

Keistuoliai ragina jau dabar susiplanuoti išvyką į teatrą!

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
traffix.lt