„Keistuolių teatro" spektaklis „Muzika 2“ / Lauros Vansevicienes nuotr.

Šis sezonas Keistuolių teatrui ypač intensyvus – numatyta itin daug gastrolių visoje Lietuvoje. Vienas tokių susitikimų įvyks jau lapkričio 21 d., Kauno miesto kameriniame teatre rež. Justo Tertelio spektaklyje „Muzika 2“.

Spektaklyje aktoriai Dalius Skamarakas ir Vesta Šumilovaitė kreipsis į žiūrovus, teigdami, kad šį kartą apie meilę kalbės kitaip nei įprasta – kūrybinį žvilgsnį nukreips į šio, rašytojų bei filosofų apmąstyto bei aprašyto, jausmo pabaigą ir tos pabaigos priežastis, linkėdami susirinkusiems šią sudėtingą būseną geriau patirti teatre, o ne gyvenime.

„Keistuolių teatro” spektaklis „Muzika 2“ / Lauros Vansevicienes nuotr.

Spektaklis „Muzika 2“ atveria duris į trapų dviejų žmonių santykių pasaulį. Kaip teigė režisierius Justas Tertelis: „Šiame spektaklyje pagrindiniai veikėjai stengiasi surasti sau rūpimus atsakymus, bando „paleisti“ vienas kitą, bet kartu nesąmoningai geidžia susigrąžinti, kas prarasta. Jie atsiduria savotiškoje tarpinėje būsenoje, kuri neleidžia judėti į priekį. Kaip kūrėjas suprantu, kad tikrai daug žmonių yra patyrę šią būseną, todėl, manau, verta apie ją kalbėti, o mums, teatro kūrėjams, įdomu atidžiau ją patyrinėti teatro scenoje“.

Bilietus galite įsigyti Bilietai.lt ir Kauno kamerinio teatro kasoje.

„Keistuolių teatro” spektaklis „Muzika 2“ / Lauros Vansevicienes nuotr.
„Keistuolių teatro” spektaklis „Muzika 2“ / Lauros Vansevicienes nuotr.
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: