Socialinio tinklo Instagram nuotr.

Lietuvos rusų dramos teatro ir kino aktorė Aleksandra Metalnikova į visuomenę kreipėsi savo šeimos vardu. Jos netrukus vaiko susilauksiančiam, neseniai vedusiam jos broliui Aleksejui buvo diagnozuotas smegenų vėžys.

„SOS! Retai prašau pagalbos ir praktiškai niekada nesidalinu savo gyvenimo sunkumais, bet šiandien man REIKALINGA JŪSŲ PAGALBA. Stipriai serga mano brolis Aleksejus. Jam 34 metai. Lapkritį jis susituokė, jiedu su žmona laukia vaiko – jis buvo labai laimingas.

Prieš porą dienų jam buvo diagnozuota „Glioblastoma multiforme“, pavojingiausia smegenų vėžio forma, labai sunkiai nugalima liga. Aleksejui jau buvo atlikta operacija, tačiau, deja, pilnai auglio išoperuoti nepavyko.

Dabar jo laukia chemo ir radio terapijos. Kadangi prognozės labai liūdnos, mes ieškome visų imanomų galimybių ne tik prailginti jo gyvenimą, bet ir nugalėti ligą. Vokietijoje, Kiolne, mes radome kliniką, kuri pasiruošusi priimti jį po chemoterapijos ir atlikti imunoterapiją, nukreiptą į kovą su glioblastoma.

Deja, tai yra labai brangus gydymas – nuo 120 iki 150 tūkst. eurų ir mums nėra iš kur gauti šituos pinigus. Aišku, niekas neduoda garantijų, kad tai padės, bet mes bandome kabintis už bet kokios galimybės išgelbėti jo gyvybę. Suprantu, kad dabar pas daugumą yra sudėtinga finansinė situacija, bet mums labai reikalinga jūsų pagalba.


Kas kiek gali. Lėšas galima pervesti pateiktame tinklalapyje paspaudus DONATE NOW arba galite pervesti pinigus į mano sąskaitą (visus gautus pinigus išsiųsiu broliui). Padėkite padovanoti jam šansą gyvenimui.

Jis jo tikrai vertas. Jeigu nesunku, pasidalinkite šita publikacija su draugais. Visiems iš anksto DIDELIS AČIŪ. Аleksandra Metalnikova LT957300010033824865 Paskirtis: Aleksejaus gydymui“, – socialiniame tinkle rašė moteris.

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: