Daugiavaikės mamos žengs raudonu kilimu

0
1
© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Šį ketvirtadienį, gegužės 2-ąją, 18 val. raudonu kilimu į Vilniaus Rotušę žengs tris ir daugiau vaikų auginančios mamos – Daugiavaikių šeimų asociacijos MES ir Vilniaus miesto savivaldybės iniciatyva jos šiemet Motinos dieną švęs anksčiau už kitas.

Gražiausi padėkos koncerto „Motinos meilei nėra ribų“ žodžiai ir melodijos skambės Toms, kurios, nepaisydamos nūdienos sunkumų ir iššūkių, sugeba būti ir geros mamos, ir savo srities specialistės, atsakingai augina jaunąją kartą ir dalina jai savo meilę iš visos širdies.

Dainas mamoms skirs balsingieji Artūro Noviko džiazo mokyklos auklėtiniai, skinantys laurus Lietuvos ir užsienio konkursuose, pasirodys flamenko šokėjos, populiarius savos kūrybos ir jau klasika tapusius kūrinius atliks tituluoti Lietuvos muzikai, užaugę daugiavaikėse šeimose.

Renginio metu bus apdovanotos penkios šauniausios daugiavaikės mamos, vyks tapybos ir taikomosios dailės kūrinių, kurių autoriai yra iš daugiavaikių šeimų, aukcionas – surinktas lėšas skirsime talentingų daugiavaikių šeimų vaikų mokslams apmokėti.

Gausiu pavasarišku prizų lietumi pabirs renginio rėmėjų dosnumas: vaikai galės laimėti metinį abonementą įvairiose neformaliojo ugdymo mokyklėlėse, o mamos – flamenko arba aerobikos užsiėmimus.

Pirmuosius veiklos metus skaičiuojančios Daugiavaikių šeimų asociacijos MES sumanytoja ir įkūrėja, keturių vaikų mama Jurgita Pocienė su džiaugsmu pastebi, jog į kvietimą prisidėti prie prasmingo gausių šeimų laisvalaikio noriai atsiliepia ir pačias netikėčiausias idėjas siūlo tiek smulkusis, tiek stambusis verslas – kad tik norinčiųjų pramogauti nepristigtų!

Gegužės mėnesį asociacija ketino linksmai spręsti rimtas vaikų dantų gydymo problemas, o Vaikų gynimo dieną Kernavėje planavo rengti kuo tikriausią blynų kepimo ir valgymo balių.

Tačiau pačiose šventinio koncerto, skirto Motinos dienai, išvakarėse šiuos planus maloniai pakoregavo prie geradarių būrio prisijungusi MAXIMA – Daugiavaikių šeimų asociacijos nariams ji parengė gausų drabužių, avalynės ir namų dekoravimo daiktų asortimentą, kurio dalybos greitu metu virs dar viena smagia proga susitikti (sekite informaciją).

Praėjusių metų rudenį įkurtos Daugiavaikių šeimų asociacijos MES tikslas – suburti darnias, visaverčiais žmonėmis vaikus auginančias gausias šeimas, kurios savo kasdieniais darbais ir poelgiais iškalbingai liudija atsakingą tėvystę.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here