Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Visuomenėje vis dar trūksta žinių, kiek nuostabių kačių, šunų ir kitų gyvūnų kiekvieną dieną laukia naujų šeimininkų. Kiekvienais metais dešimtys tūkstančių gyvūnų sugaunami valkataujantys gatvėse arba atsibodę priduodami savo buvusių šeimininkų.

Padėti gyvūnams sukurtas internetinis tinklalapis www.gyvunugloba.lt, kuriame skelbiama informacija apie dovanojamus, dingusius, rastus ir parduodamus augintinius. Taip pat čia galima dalintis informacija apie blogą elgesį su gyvūnais.

Portalas yra skirtas visiems gyvūnams, kuriems reikalingi nauji namai ir kurie laukia naujų šeimininkų pas savo ankstesnius šeimininkus, gyvena gatvėje, globojami prieglaudose ar gyvūnų globos organizacijose. Portalą kuria, tobulina ir palaiko “Lesė”.

Portalas skelbia, kad “Jeigu galėtume nors kiek paskatinti žmonių sąmoningumą beglobių gyvūnų atžvilgiu ir populiarinti idėją imti naujus augintinius iš prieglaudų, žymiai daugiau paliktų gyvūnų gautų antrą šansą sulaukti senatvės mylinčioje šeimoje”.

Portalas www.gyvunugloba.lt yra bendra gyvūnų globos organizacijų iniciatyva pristatyti savo globojamos gyvūnus, kad kuo daugiau jų rastų naujus namus.

kaunoaleja.lt yra Labdaros ir paramos fondo “Nedvejok” vykdomas projektas. Informaciją esančią šiame interneto tinklapyje kopijuoti ir naudoti be raštiško sutikimo yra draudžiama.

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: