Organizatorių archyvo nuotr.

Studentų namai – džiugi naujiena Lietuvos būstų rinkoje

Svarbi naujiena studentams ir ne tik – Vilniuje duris atvėrė modernaus koncepto studentų namai, siūlantys erdves ne tik gyvenimui, bet ir darbui bei poilsiui. SHED Co-living siūlo kiek kitokią kambarių nuomą studentams ir jauniems profesionalams Vilniuje – tai coliving principu įrengti privatūs būstai, sparčiai populiarėjantys visame pasaulyje. Apie tai, kuo jie skiriasi nuo tradicinių studentų bendrabučių ir kokie yra šios nuomos studentams privalumai, aptarsime plačiau šiame straipsnyje.

Kas yra studentų namai, arba kaip keičiasi kambarių nuoma studentams Vilniuje?

Šiuolaikiniai studentų namai pasižymi erdvių funkcionalumu – šiuose namuose telpa tiek namų aplinka, tiek erdvės darbui bei poilsiui. SHED Co-living siūlo rinktis iš skirtingo dydžio moderniai įrengtų studio kambarių su privačiu vonios kambariu bei mini virtuvėle. Kiekvienas iš kambarių yra pilnai įrengtas ir paruoštas gyvenimui – nereikia jokių papildomų baldų ar investicijų.

Be privačių kambarių čia galima rasti ir gausią poilsio bei laisvalaikio infrastruktūrą – bendras erdves laisvalaikio praleidimui, kompiuterinių žaidimų kambarį, sporto salę, stogo terasą ir savitarnos kavos aparatą! Studentų namų komplekse įsikūrusios ir būtiniausios paslaugos: skalbimo kambarys, darbo bei studijų kambariai, moderni virtuvė bei registratūra. Privataus bendrabučio teritorijoje yra jaukus vidinis kiemelis ir automobilių stovėjimo aikštelė.

Kadangi tai privataus tipo bendrabutis, jame gali apsigyventi visi norintys tiek Lietuvos, tiek užsienio studentai ir jaunieji profesionalai. Šie studentų namai, įrengti coliving principu, yra puiki vieta praplėsti pažinčių ratą ir maloniai leisti laisvalaikį bendraminčių draugijoje.

Organizatorių archyvo nuotr.

Kokiais pranašumais pasižymi šiuolaikiškas bendrabutis studentams?

Kuo SHED Co-living projektas skiriasi nuo tradicinio studentų apgyvendinimo? Visų pirma, skirtingai nei įprastame daugiabutyje, čia įrengti ne tik kambariai, bet ir erdvės bendrauti, užsiimti laisvalaikio veiklomis ir mokytis. Tokia aplinka sudaro puikias sąlygas augti ir tobulėti kaip asmenybei. Visų antra, visa ši infrastruktūra siūloma už sąlyginai žemą kainą – mokėdami nuomą šiame projekte jūs gaunate ne tik apgyvendinimo vietą, tačiau ir visas su ja susijusias paslaugas, įskaitant darbo bei bei poilsio kambarius, galimybę naudotis sporto sale, puikiai veikiančiu sparčiuoju internetu, visus įskaičiuotus komunalinius mokesčius ir kt. Tai yra daug daugiau nei nuomojantis įprastą būstą Vilniuje.

Galbūt ne pagrindinis, bet taip pat jaunam žmogui itin svarbus kriterijus – estetika. Viskas šiame bendrabutyje nuo buitinės technikos iki baldų yra įrengta pagal aukščiausius modernaus interjero standartus, maksimaliai išnaudojant kiekvieną kvadratinį metrą. Paskutinis, bet gana svarbus kriterijus yra saugumas, kurį užtikrina visą parą veikiančios stebėjimo kameros ir bendrabučio komplekse budintis personalas, įskaitant apsaugos darbuotojus.

SHED Co-living – tai estetiškai ir moderniai įrengtas, saugomas privatus bendrabutis, kuriame rasite viską, ko reikia patogiam bei kokybiškai gyvenimui Vilniuje.

Organizatorių archyvo nuotr.

Co-living tipo būstas – visame pasaulyje auganti tendencija

Nors yra sąlyginai naujas sprendimas, coliving tipo namai spėjo išpopuliarėti visame pasaulyje ir tikėtina, jog tokio būsto paklausa ateityje tik augs. Vis daugiau jaunų žmonių renkasi šį saugų bei lankstų apgyvendinimo būdą. Pagrindinės šio tipo būsto populiarėjimo priežastys – augančios nekilnojamojo turto nuomos kainos visame pasaulyje ir priklausymo bendruomenei poreikis. Vis daugiau jaunų ir veiklių žmonių renkasi coliving tipo studentų namus iki tol, kol nusprendžia įsigyti nuosavą būstą.

Coliving tipo nuoma studentams suteikia tai, ko negali suteikti tradicinis bendrabutis – namus, laisvalaikį ir bendruomenę po vienu stogu. SHED Co-living šiuo metu siūlo privatų bendrabutį Vilniuje bei modernius studentų namus Rygoje.

Partnerių turinys

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: