© Sandros Šliaužytės nuotr. / KaunoZinios.lt

Greta Neries, Jonavos g. įsikūręs Kauno kempingas vasarą svečius pasitiko gerokai atsinaujinęs. Turistai gali džiaugtis nauja infrastruktūra, o projekto vadovai atvirauja, jog dar turi ne vieną ateities viziją, padėsiančią kempingui tapti itin patrauklia vieta lankytojams.

Šiai dienai kempingo statybų darbai užbaigti, įgyvendinti visi šių metų planai. Įrengtas lauko vandentiekis, lietaus lauko nuotakynas, kanalizacija, naftos gaudyklė, išvedžioti elektros kabeliai. Taip pat pastatytas naujas administracinis pastatas, bei  stacionarūs nameliai svečiams, kurie, kaip teigia kempingo darbuotojai, gali talpinti net iki 6 asmenų. Šalia administracinio namelio įrengta moderni virtuvė su visa reikiama įranga, taip pat dušai, skalbyklos, tualetas, kuris pritaikytas ir neįgaliesiems. Poilsiautojus nuo triukšmo saugo pastatyta triukšmą sugerianti akustinė sienelė.

Bendra projekto rekonstrukcijos vertė siekia 1,75 mln. litų. Projektą finansuoja Kauno miesto savivaldybė ir Europos Sąjungos struktūriniai fondai.

© Sandros Šliaužytės nuotr. / KaunoZinios.lt

Šiuo metu kempinge telpa 25 kemperiai, taip pat turistai gali apsistoti jau minėtuose stacionariuose nameliuose. Vasaros laikotarpiu lankytojai gali mėgautis jiems skirtu baseinu.

„ Turistams suteikti visi patogumai: vanduo, elektra, naujai įrengta virtuvė su visais patogumais, tvarkingi tualetai, baseinas. Mūsų kempinge patrauklios kainos – nakvynė dviems asmenims kainuoja apie 90 litų, plius papildomos vietos vaikams už mažesnę kainą, taigi 4 asmenų šeima apsistoti gali maždaug už 110 litų. Tai tikrai nėra brangu, nes mes suteikiame visus būtiniausius patogumus, todėl kempingas praktiškai prilygsta viešbučiui.“ – teigė Kauno kempingo administracija.

© Sandros Šliaužytės nuotr. / KaunoZinios.lt

Pasak kempingo darbuotojų, lietuvių užsuka vos vienas kitas, dažniausiai turistai atvyksta iš Vokietijos, Švedijos, Lenkijos ir kitur. Beveik visada apsistojama vienai arba dviems nakvynėms, retais atvejais trims. Turistai jau spėjo pamėgti šią vietą, giria modernius kambarėlius, tvarkingus tualetus, kas jiems yra labai svarbu.

© Sandros Šliaužytės nuotr. / KaunoZinios.lt

Pakalbinta turistų porelė iš Vokietijos atviravo, jog didžiausią įspūdį paliko tvarka : „ Viskas labai gerai, aplinka sutvarkyta, jauku, nameliai ir virtuvė labai tvarkingi, radome viską, ko ieškojome.“

© Sandros Šliaužytės nuotr. / KaunoZinios.lt

Ateityje planuojama plėsti kempingą link Neries. Dviejų hektarų teritorijoje norima įrengti poilsio ir žaidimų zoną. Joje planuojama įrengti krepšinio, lauko teniso aikšteles, pastatyti pavėsines, valčių prieplauką. Tai pat padaryti žaidimų aikštelę vaikams, pastatyti batutą.

Atnaujinus kempingą tikimasi skatinti turizmą ir siūlant kuo daugiau pramogų kurti atviro regiono įvaizdį.

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: