Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Kauno valdžia bazinio gamintojo privilegijas gali pasiūlyti patraukliausias sąlygas pateikusiam, vienam iš trijų investuotojų – “Fortum”, Kauno termofikacijos elektrinei ir “Lietuvos energijai”.

Vilniaus miesto šilumos ūkio reformos sprendinį pasiūliusi būsimoji “Lietuvos energijos grupė” (šiuo metu – Visagino atominė elektrinė), braižo ir galimas Kauno bazinio šilumos gamintojo verslo gaires, rašo “Verslo žinios”.

“Padėtis Kaune yra šiek tiek sudėtingesnė nei Vilniuje, tačiau mes Kaune galėtume pasiūlyti bazinę šilumos gamybą, projektas galėtų derėti su mažųjų šilumos gamintojų interesais”, – dienraščiui sakė Visagino atominė elektrinės valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Dalius Misiūnas.

Kaip ir sprendinyje dėl Vilniaus šilumos ūkio, “Lietuvos energijos grupė” mato galimybę kartu su Europos Sąjungos paramos lėšomis investuoti į projektą Kaune ketvirtį milijardo litų, gaminti šiek tiek daugiau nei 45 proc. šilumos už maždaug trečdaliu mažesnę kainą Kauno miesto vartotojama “Kauno energija” šilumą parduoda po 18-19 centų.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: