(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Šokių hitų Nr.1 radijo stotis „Power Hit Radio” šį sekmadienį Šv. Valentino dieną kviečia švęsti iš visos širdies. Meilės paradas, įveikiantis visas negandas ir laimintis didžiausius karus, siaus keturiuose Lietuvos miestuose. „Power Love Day” renginiai vasario 14-ąją vyks Vilniuje klubuose „Pacha” ir „Mens Factory”, Kaune „Embasy” šokių aikštelėje, Klaipėdoje – „DrWho” ir Marijampolės klube „Lūna”.

„Mes džiaugiames šiemet galėdami pristatyti masinę šventę, kuri vienu metu vyks net keliuose Lietuvos miestuose. Populiariausiuose šalies šokių klubuose pasirodys svečiai iš Lietuvos ir užsienio. Laisvas nuo darbų pirmadienis – tai puiki proga meilės dieną pasiausti iki paryčių su geriausia muzika ir puikia draugų kompanija”, – į „Power Love Day” renginius didžiuosiuose Lietuvos miestuose kviečia „Power Hit Radio” programų direktorė Asta Gujytė.

Specialioje radijo stoties fiestoje dalyvaus ir šokėjus muzikos garsais džiugins Jody Wisternoff iš Didžiosios Britanijos, Lietuvos atstovai Justin Xara, Julia Fedotova, Leon Somov & Jazzu, olandai „16 Bit Lolitas”, graikas Angel Stoxx ir kiti žymūs didžėjai.

2006 metais su garsiuoju Nicku Warrenu prasidėjusi meilės dienos šventė tuomet subūrė per 4000 šokių muzikos gerbėjų, vėliau vasario 14-oji „Forumo rūmuose” buvo švenčiama su įvairiausiais svečiais iš užsienio – „Omid 16b”, „Layo and Bush wacka”, Moshic, Phatjak, Sultan ir kitais. Šv. Valentiną su geriausia šokių muzika per visą šį laikotarpį pasitiko per 10 000 žmonių. „Power Hit Radio” tęsia karšto vakarėlio tradicijas ir kviečia šį sekmadienį švęsti vienu hauso ritmu!

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: