Kaunas balandį pasitinka su atpigusiu šildymu. Palyginus su kovo mėnesiu, balandį šilumos kaina mažėja 12 procentų – nuo 5,66 iki 4,94 cento už kilovatvalandę. Lyginant su kitais Lietuvos didmiesčiais, kauniečiai už centralizuotai tiekiamą šilumą moka mažiausiai.
Palyginimui, vilniečiai balandį už tokį patį šilumos kiekį mokės 5,6 cento, o klaipėdiečiai – 5,29 cento.
„Laikai, kai Kaunas praktiškai neturėjo savo katilinių ir šilumą gamino naudojant brangias dujas, baigėsi. „Kauno energija“ nuosekliai didina savo šilumos gamybos pajėgumus, o tai atsispindi šilumos kainose“, – teigė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.
Kauno miesto savivaldybės valdoma bendrovė „Kauno energija“ praėjusių metų pabaigoje, gruodžio 10 dieną, „Šilko“ katilinėje paleido naują 9 MW galios biokuru kūrenamą katilą. Tai buvo šeštasis per pastaruosius metus „Kauno energijos“ pradėtas naudoti biokuro katilas.

![10 įsimintinų politinių muzikinių klipų [VIDEO]](https://kaunozinios-lt.b-cdn.net/wp-content/uploads/2026/06/Straipsnio-virselis-21-218x150.png)


![10 įsimintinų politinių muzikinių klipų [VIDEO]](https://kaunozinios-lt.b-cdn.net/wp-content/uploads/2026/06/Straipsnio-virselis-21-100x70.png)



![Vaclovas Zatorskis – vienas pirmųjų Kauno fotografų [FOTO]](https://kaunozinios-lt.b-cdn.net/wp-content/uploads/2022/06/Vaclovas-Zatorskis-1862-1926-100x70.jpg)






