Dar visai neseniai daugelis žmonių nė negalėjo pagalvoti, kad dėl kardinaliai pasikeitusių gyvenimo aplinkybių teks pakeisti savo kasdienius įpročius. Dėl saugumo ar kitų priežasčių šiandien nemaža dalis gyventojų savo įprastą apsipirkimą parduotuvėje perkėlė į internetą. Todėl kai kuriuos įgūdžius tenka tobulinti ar net mokytis šių įpročių iš naujo. Pavyzdžiui, kaip nemačius ir nematavus gyvai, iš pirmo karto išrinkti striukę ar batus sau, vaikams ar vyrui.

Šiuo metu daugelis tikrai mažiau laiko praleidžia įvairiuose prekybos centruose pramogaudami, o vis daugiau laiko skiria pasivaikščiojimams gryname ore. Tačiau tokiu permainingu oru būtina pasirūpinti tinkama apranga, labai svarbu kokybiška avalynė ir šilta neperpučiama striukė.

Matote, kad vyro laisvalaikio striukė jau šiek tiek „pavargusi“, bet jis neskuba pirkti naujos? Padarykite jam staigmeną! Kad ir kaip bebūtų, įsigyti striukę internetu yra žymiai paprasčiau nei avalynę, o sportinės striukės vyrams pirkimas neturėtų sukelti didelių sunkumų. Juo labiau, kad šiuo metu kai kuriose interneto parduotuvėse jau siūloma paslauga – nuotolinė konsultacija vaizdo skambučiu tiesiai iš fizinės parduotuvės! Tokiu būdu galima pamatyti striukę gyvai, pamatyti realią spalvą, aptarti dydį.

Striukės dydis. Tiesiog reikėtų atidžiai pasirinkti dydį, galbūt palyginti jį su sena striuke, papildomai pasidomėti, ar patinkančio modelio dydis nėra mažintas ar didintas.

Striukės modelis. Rinkdamiesi striukės modelį, atkreipkite dėmesį, kokios striukės dominuoja vyro rūbų spintoje, kokius prekės ženklus jis yra pamėgęs. Šaltajam sezonui vertėtų rinktis šiek tiek ilgesnę arba bent jau prailginta nugara striukę.

Striukės medžiaga. Medžiagą reikėtų rinktis priklausomai nuo sezono ir nuo laisvalaikio ypatumų. Tačiau bet kuriuo atveju striukės medžiaga turėtų būti minkšta, nevaržanti judesių, svarbiausia, gerai apsaugotų nuo vėjo, lietaus ar sniego. Geriausia – neperšlampanti, tačiau laidi orui.

Striukės spalva. Tai labai individualaus dalykas, vieni vyrai mėgsta ryškias spalvas, kiti labiau linkę rinktis žemiškas ir klasikines. Žinoma, šaltajam metų laikui, kuomet pagrindinis aktyvus laikas vakare, kada yra tamsu, vertėtų vengti juodos viršutinių rūbų spalvos. Dar geriau, jeigu striukė būtų su atšvaitais, šviesių ar ryškesnių spalvų.

Užsakymo Nr. KMC210217

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: