Asociatyvi nuotrauka (pexels.com)

Makiažas – geriausias moterų ir merginų draugas, galintis paryškinti gražiausius veido bruožus ir suteikti daugiau pasitikėjimo savimi. Tačiau makiažas ir akiniai daugeliui skamba nesuderinamai. Gan dažnai moterys, nešiojančios akinius, susiduria su nuolatine kova tuomet, kai akiniai gadina makiažą arba atvirkščiai. Atpažįstate save? Neverta nusiminti, net jei nešiojate korekcinius akinius arba nuo ultravioletinių spindulių padeda slėptis masyvūs akiniai nuo saulės. Galite drąsiai puoštis makiažu ir atrodyti fantastiškai. Reikia žinoti tik keletą makiažo gudrybių, kurių dėka makiažas ir akiniai puikiai derės tarpusavyje. Kas tai per gudrybės? Sužinokite ir atrodykite tobulai.

Makiažo patarimai akinių nešiotojoms

Verdiktas – akiniai. Atlikus akių patikrą ir sužinojus, jog prireiks nešioti akinius daugeliui kyla nemažai emocijų ir susirūpinimas dėl savo išvaizdos. Kaip atrodysiu? Ar akiniai derės prie mano įvaizdžio? Ar nesijausiu blogai? Šie ir panašūs klausimai galvoje sukasi neišvengiamai. Vis tik nusiraminti tenka tada, kai pamatoma, kokia gausi yra stilingų akinių pasiūla. Džiugina tai, jog stilingi korekciniai akiniai ne tik suteikia geresnį regėjimą, bet ir puošia. Tačiau kaip yra su makiažu? Ar tiesa, kad akiniai paslepia arba sugadina dailų makiažą? Tik ne tada, kai žinoma, kaip tinkamai pasidažyti, kokias makiažo priemones naudoti ir kaip gražiausius savo veido bruožus akcentuoti. O kaip tarpusavyje dera stilingi akiniai nuo saulės ir makiažas? Dauguma laikosi požiūrio, kad jei esi su akiniai nuo saulės tai makiažo nereikia. O gal tinkamas makiažas įvaizdį gali papildyti? Tad dalinamės naudingais makiažo patarimais visoms akinių nešiotojoms tam, kad dėl nepriekaištingos išvaizdos nekiltų jokių bėdų.

Užtepkite tinkamą kiekį makiažo pagrindo

Viena dažniausių problemų kalbant apie makiažą ir akinius yra makiažo pagrindo kiekis. Jei nešiojate akinius ir naudojate makiažo pagrindą, tikriausiai esate pastebėjusios atsiradusias raudonas dėmes ar įdubimus po akinių rėmeliais. Taip nutinka dėl to, jog akinių nosies pagalvėlės ir akinių tiltelis tiesiogiai kontaktuoja su veidą dengiančia pudra, tad dienos eigoje, vykstant trinčiai, šiose vietose atsiranda įdubimų žymės ar dėmės. Kuo storesniu makiažo sluoksniu tepsite nosį, tuo šie nemalonūs makiažo defektai bus labiau pastebimi. Todėl jei veidą puošia akiniai nuo saulės arba korekciniai akiniai, nosį turėtų dengti itin nedidelis kiekis makiažo pagrindo. Jei norisi labiau paslėpti matomus trūkumus, tuomet rekomenduojama naudoti pieštukinį maskuoklį.

Asociatyvi nuotrauka (pexels.com)

Kontūravimo galia

Tinkamas kontūravimas puikiai dera su akiniais. Kaip jau minėta laikomasi požiūrio, kad, pavyzdžiui, akiniai nuo saulės nereikalauja makiažo. Vis tik, šį įvaizdį labai papildo saikingas, bet gražus veido kontūravimas. Šiek tiek rusvi žandai ar brozninis atspalvis po žandikauliu bei akiniai nuo saulės puikiai pagyvina vasaros įvaizdį. Tačiau veido kontūravimas ir korekciniai akiniai taip pat puikiai vienas kitą papildo.

Apsvarstykite antakių formą ir spalvą

Formuojant antakius būtinai atsižvelkite į akinių rėmelius. Jei pavyzdžiaui, akinių rėmeliai yra ploni ir siauri, tuomet antakiai gali būti platesni ir labiau paryškinti, nes subtilūs akiniai jų neužstos, tad jie bus puikiai matomi. Tačiau jei pavyzdžiui akiniai nuo saulės yra didesniais ir storesniais rėmeliais, itin ryškūs bei platūs antakiai nėra geriausias pasirinkimas. Nešiojant drąsius, ekstravagantiškus akinių rėmelius, antakiai turėtų būti plonesni ir ne itin ryškūs, tuomet makiažas estetiškai bei harmoningai derės prie akinių. Be to, nepamirškite ir to, jog dideli ir stori akinių rėmeliai gali užstoti jūsų antakius, tad jie nebus matomi.

Atidžiai rinkitės akių šešėlius

Ne paslaptis, jog nešiojant akinius, akys visuomet yra dėmesio centre. Tad norint paryškinti akių grožį, akių šešėlių pasirinkimui turi būti skirtas ypatingas dėmesys. Vis tik reikia nepamiršti, jog akiniai sukuria papildomus šešėlius po akimis, todėl gali susidaryti pernelyg tamsių paakių vaizdas. Puikus būdas to išvengti – pasirinkti natūralių, švelnių atspalvių akių šešėlių paletę. Kaip dažytis toms, kurios mėgsta ryškų akių makiažą? Nešiojant akinius galima rinktis ir ryškius akių šešėlius, tačiau reikėtų privengti labai tamsių spalvų bei atspalvių tam, kad akys neatrodytų pavargusios bei patinusios. Mėgstančios atrodyti žaismingai ir norinčios, kad jų akys nesislėptų po akinių stiklais gali naudoti blizgius akių šešėlius. Svarbiausia kuriant kasdienį makiažą nepersistengti ir akių vokus pablizginti subtiliai.

Naudokite akių pieštuką

Siekiant, kad akys būtų ryškios ir pastebimos pasinaudokite akių pieštuku, kuris neleis jūsų akims išnykti už akinių stiklų. Renkantis akių pieštuko spalvą reikia atsiminti, jog jūsų akių pieštuko atspalvis turi būti šviesesnis nei akinių rėmelių spalva. Pavyzdžiui, jei dėvite tamsiai mėlynus rėmelius, rinkitės tokį akių pieštuką, kurio mėlynos spalvos atspalvis yra šviesesnis, tarkim, turkio spalvos. Taip pat jūsų akių pieštuko linija neturėtų būti ryškesnė ir storesnė nei akinių rėmeliai. Tad jei akinių rėmeliai yra ploni, brėžkite ploną akių kontūro liniją, o jei dėvite plačius, storus akinių rėmelius, tuomet nubrėžkite storą liniją.

Užrieskite blakstienas

Ilgos blakstienos – gražu, tačiau nešiojant akinius nėra patogu. Kai blakstienos nuolat liečiasi su akinių stiklais, tai gali erzinti ir kelti diskomfortą. Todėl nešiojančioms akinius rekomenduojama vengti itin blakstienas ilginančių tušų. Kur kas geresnis pasirinkimas – blakstienų užrietimas. Tad dažant blakstienas tušu jas užrieskite, o ne ilginkite. Kadangi akinių lęšiai dažniausiai sukuria vizualiai didesnių akių vaizdą, svarbu, kad jūsų blakstienos atrodytų tobulai. Nepriekaištingų blakstienų efektą pasieksite pasirinkus tokį tušą, kuris dailiai atskiria kiekvieną blakstieną. Taip pat svarbu investuoti į aukštos kokybės, vandeniui atsparų, netrupantį, ilgai išliekantį tušą, nes tai padės išvengti akinių stiklų ištepimo.

Nepamirškite lūpų

Norint pasidaryti tobulą makiažą svarbu pasirūpinti tiek akimis, tiek lūpomis. Puikus ryškus įvaizdis – akiniai nuo saulės ir raudonos lūpos. Viskas priklauso nuo situacijos. Nešiojančioms akinius lūpas rekomenduojama ryškinti atsižvelgus į akinių stilių. Jei jūsų akinių rėmeliai ploni, subtilūs, neturintys įmantrių akcentų, tuomet vertėtų pagalvoti apie ryškesnes lūpas. Tai nebūtinai turi būti ryškiai raudonas lūpdažis, puikiai tinka ir subtilesni raudoni ar rožiniai atspalviai. Jei dėvite storesnius, drąsesnių formų akinių rėmelius, tuomet išbandykite neutralesnių spalvų lūpų dažus – persikų ar kūno spalvos.

Trūksta tik šypsenos

Pasinaudojus šiomis keliomis makiažo gudrybėmis viskas, ko gali pritrūkti jūsų nepriekaištingai išvaizdai yra šypsena. Nusišypsokite, nes jus puošia tiek tobulas makiažas, tiek stilingi akiniai, kurių dėka matote puikiai. Juk sakoma, kad geriausias aksesuaras išlieka nuoširdi šypsena.

Nesvarbu ar jūsų veidą puošia gražūs korekciniai akiniai, ar įvaizdį papildo stilingi akiniai nuo saulės. Norint pasipuošti užtenka tik šiek tiek priemonių, kad pabrėžtumėte gražiausius savo bruožus. O jūsų stilius atrodys gyvas ir nuotaikingas.

Partnerio tuinys

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: