GeraiGerai archyvo nuotr.

Rudenišką atšiaurumą Gerai Gerai ir Kamilė Kielaitė – Kami pasitiko melancholiška daina „Super Ladygirl“.

Tuomet atlikėjai atviravo tvirtai tikintys stipria kūrinio energija ir užsiminė norintys pamatyti jo interpretacijas. Kvietimą atsiųsti savo remiksus priėmė septyni muzikos prodiuseriai, kurių darbus galima pamatyti specialioje svetainėje.

Prodiuseris Gerai Gerai džiaugiasi, kad į „Super Ladygirl“ kitomis akimis pažiūrėjo labai skirtingi žmonės. Į kompaniją įsiliejo ne tik lietuviai, bet ir užsieniečiai. Septynetuką sudaro graikas Denial of Service, anglas Sidelife, vokietis Trip to Neptune, italas Weshit, Pensilvanijoje (JAV) dienas leidžiantis IDT ir lietuvaičiai Einius bei Max Selfrpter.

Kiekvienai naujai kūrinio versijai vaizdo menininkų komanda sukūrė po vaizdo klipą. Vizijomis pasidalino Armin Werx, Gie, Tokiku, Vj’s Miracle, o muzikos prodiuseris Denial of Service savo garsus vaizdais aplipdė pats.

„Viskas, kas šiuo metu padaryta su daina „Super Ladygirl“, yra kone vienas didžiausių mano projektų. Prie to prisidėjo didžiulis būrys žmonių. Vos paviešinome dainą, internete pasirodė neoficialus vaizdo klipas, kiek vėliau Arūnas Eimulis parodė savo režisūrinius sugebėjimus, dabar, štai, remiksai ir dar daugiau video klipų“, – kalbėjo Gerai Gerai.

Atlikėjas siūlo apsilankyti svetainėje  http://superladygirl.geraigerai.com ir įvertinti dainos „Super Ladygirl“ interpretacijas.

Gerai Gerai feat. Kami – Super Ladygirl (Official video)

Gerai Gerai ft. Kami – Super Ladygirl (Einius Rework)

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: