Organizatorių archyvo nuotr.

ĮSPĖJIMAS! Šis straipsnis neskirtas jaunesniems kaip 18 metų skaitytojams.

Tie, kuriems įvairūs sekso žaislai yra naujovė, neretai juos rinkdamiesi daro klaidų. Moterys, norėdamos įsigyti vibratorių, dažnai nedrįsta klausti patarimų ir daugiau apie juos pasidomėti, todėl išsirenkami nesaugūs, poreikių neatitinkantys, tad ir malonumo nesuteikiantys vibratoriai. Iš tiesų, klaidų išvengti visai nesudėtinga – tereikia jas atpažinti ir turėti pakankamai informacijos apie perkamus produktus. Tad šįkart pateikiame dažniausiai pasitaikančias klaidas ir aptariame, kaip jų išvengti.

1. Neišsiaiškinama apie vibratorių tipus

Viena iš dažniausiai daromų klaidų yra netinkamas vibratoriaus tipo pasirinkimas. Pirmą sykį renkantis tokį pirkinį neretai tiesiog nežinoma, kad egzistuoja įvairių jo rūšių. Todėl renkantis gali būti sunku suprasti, kuo jie skiriasi. Tokiais atvejais dažniau atsižvelgiama ne į vibratoriaus tipą, o į kitus, ne tokius lemiamus kriterijus – pavyzdžiui, spalvą.

Moterims skirti vibruojantys sekso žaisliukai gali būti skiriami į kelias rūšis:

  • klasikiniai, kurių paskirtis yra stimuliuoti makšties sieneles;

  • „zuikučiai“, kurie stimuliuoja ir makšties vidų, ir klitorių;

  • G taško. Jų specialiai lenkta galvutė papildomai stimuliuoja paslaptingąjį G tašką.

Prieš perkant vibratorių reikėtų žinoti, kurios erogeninės zonos stimuliacija yra maloniausia. Šiuolaikiniai vibratoriai yra puikiai pritaikyti skirtingiems poreikiams, tad galima lengvai rasti ir stimuliuojančių keleriopai.

2. Neįvertinamas funkcionalumas

Dažnai moterys nustemba dėl to, kad vibratorius gali atlikti daugiau nei vieną funkciją. Kai kurie tokie žaislai gali veikti keliais režimais – keičiant vibracijos greitį, dažnį, stiprumą. Jei nesate tikra, ką rinktis geriau, galite išmėginti funkcionalų modelį arba pradėti nuo paprasčiausio, klasikinio vibratoriaus.

3. Manoma, kad kuo žaisliukas galingesnis – tuo geriau

Kai sekso žaislas perkamas pirmą kartą, nelengva nuspėti, koks galingumas reikalingas. Nenorėdamos suklysti, moterys stengiasi rinktis iš turinčių didžiausią galingumą. Jos mano, kad tai yra vienas svarbiausių kriterijų. Tačiau ir silpnesni vibratoriai puikiai atlieka savo funkciją. Gerokai svarbiau nei galingumas – triukšmo lygis, gamintojo patikimumas.

4. Tikima, kad malonumas priklauso nuo dydžio

Šiuo atveju klystama panašiai, kaip ir dėl galingumo. Neverta manyti, kad įsigijus didžiausią vibratorių bus juntamas didžiausias malonumas. Žinoma, sekso žaisliuko matmenys gali turėti tam tikros įtakos, visgi tai taip pat yra tik kompleksinis veiksnys.

5. Nepasisprendžiama, ar reikalingas atsparumas vandeniui

Moterys dažnai mėgsta naudoti vibratorių duše ar vonioje, bet neapsižiūrėjusios nusiperka tokį, kuris nėra atsparus vandeniui. Dėl šios priežasties ne tik iššvaistoma pinigų – tai gali būti išties pavojinga.

6. Pasirenkamos nekokybiškos medžiagos

Renkantis vibratorių pernelyg mažai dėmesio skiriama tam, iš ko jis pagamintas. Tai didelė klaida, nes galima nusipirkti prastos kokybės ar net sveikatai pavojingą daiktą. Iš netinkamų medžiagų pagaminti vibratoriai gali kaupti bakterijas, skleisti kenksmingas medžiagas. Be to, jie sunkiau prižiūrimi. Dėl to tokį intymų žaislą reikėtų įsigyti tik patikimose, visas reikiamas licencijas turinčiose parduotuvėse.

7. Ieškoma kuo pigesnio daikto

Sekso žaislai nėra dažni pirkiniai, tad nereikėtų gailėti jiems pinigų. Dažnai kaina atspindi kokybę ir funkcionalumą, todėl didelė tikimybė, kad šiek tiek brangesnis pirkinys džiugins labiau. Žinoma, pirkti pigesnį vibratorių, nes jam tiesiog taikoma nuolaida – ne klaida.

8. Netinkamai pasirenkamas lubrikantas

Didesniam malonumui pasiekti siūloma kartu su vibratoriumi naudoti ir lubrikantą. Jie yra kelių tipų, ir kai kurie gali tiesiog netikti dėl sudėtinių medžiagų. Pavyzdžiui, aliejinio pagrindo lubrikantas gali ardyti silikoną. Silikono pagrindo lubrikantas šiuo atveju taip pat netinka. Mažiausiai rizikos kelia vandens pagrindo priemonės.

9. Nepasidomima šiuolaikinėmis technologijomis

Naujausi vibratoriai – išmanūs, papildyti savitomis funkcijomis. Jie gali būti naudojami netgi nuotoliniu būdu, tad tinka moterims, norinčioms paįvairinti seksualinį gyvenimą, kuriančioms santykius per atstumą. Be to, šiuolaikiški žaisliukai pritaikyti intymioms treniruotėms – jie fiksuoja įpročius, įsimena daugiausiai malonumo teikiančias programas ir skatina siekti dar geresnių rezultatų.

10. Manoma, kad vibratorius skirtas tik vienišoms moterims

Jeigu partnerį turinti moteris norėtų išbandyti vibratorių, tačiau baiminasi, kad antroji pusė tam prieštaraus, vertėtų pasidomėti žaisliukais, kurie skirti būtent poroms. Jie puikiai tinka tiems, kurie ieško naujų patirčių. Visgi iš esmės nuomonė, kad vibratorius naudoja tik vienišos moterys, yra klaidinga – šie intymūs žaislai padeda geriau pažinti savo kūną, atsipalaiduoti, tad yra naudingi ir vienišėms, ir turinčioms nuolatinį partnerį.

Vibratoriai, pasirinkti įvertinus visus poreikius, įpročius – tai priemonė, kuri gali padėti atverti duris į naują malonumo lygį. Svarbiausia dairantis tokio pirkinio – neskubėti, pamiršti kompleksus, pasidomėti pasiūla ir drąsiai ryžtis naujovėms.

Užsakymo Nr. KMC190011

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: