Pexels,com archyvo nuotr.

ĮSPĖJIMAS! Šis straipsnis neskirtas jaunesniems kaip 18 metų skaitytojams.

Studentė urmu perka kelnaites ir parduoda jas už vienerias gaudama apie 104 eurus, o kainos priklauso nuo jų dėvėjimo trukmės. Prekyba internetu padeda jai susimokėti už mokslus.

21 metų mergina urmu perka kelnaites už jas mokėdama po kelis eurus, o parduoda už daugmaž 104 eurus už vienerias. Kaina priklauso nuo dėvėjimo trukmės, o pirkėjai dar gali ir primokėti už asmenukes, kuriose ji mūvi tas kelnaites.

Ji, Niujorko universiteto studentė, prekiaujanti vienoje specializuotoje Amerikos reklaminių skelbimų svetainėje, papasakojo, kad tokio neįprasto verslo ėmėsi dirbdama pozuotoja prieš interneto kamerą. Žiūrovai darydavo statymus už jos pasirodymo metu dėvėtus apatinius ir ji tiesiog juos įkeldavo į susirašinėjimo pranešimą.

Ji pasakojo: „Jei atvirai, tai pardavinėdama savo apatinius pasijutau stipri, nes pati valdžiau savo kūną. Nuostabu pasiūlyti kažką naudingo tokių pomėgių žmonėms. Jaučiuosi visiškai saugi.“

Kartais ji klientams pasiūlo ir papildomų paslaugų: kartą vienas klientas sumokėjo 440 eurų, kad galėtų pauostyti jos pažastis. Ji sakė: „Kai vienas mano nuolatinių klientų man paatviravo, kad jam patinka uostyti pažastis, leidau jam pauostyti savąją ir taip papildomai užsidirbau 500 žalių. Per susitikimą buvau prisirengusi ir leidau jam uostyti apie 15 minučių.“

Moteris ne tik studijuoja ir pardavinėja kelnaites, bet dar dirba padavėja, šunų išvedžiotoja ir per metus uždirba apie 40 000 eurų.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: