A.Barzdžiaus nuotr.

Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ (16-5) komanda pademonstravo pavyzdinę gynybą ir Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) pratęsė pergalių seriją iki penkių.

Lino Šalkaus treniruojama ekipa savo žiūrovų akivaizdoje 69:62 (15:13, 19:11, 16:22, 19:16) įveikė Kauno „Aisčių-LSU“ (8-13) krepšininkes bei sugrįžo į antrąją turnyro lentelės vietą.
Paskutinį kartą „Hoptrans-Sirenos“ pralaimėjos sausio 18 d., kuomet namuose 60:73 (neprilygo Vilniaus „Kibirkšties-VIČI-IKI“ ekipai.

Bene visą mačo eigą kontroliavo šeimininkės. Įpusėjus trečiajam kėliniui jos buvo susikrovusios 13 taškų persvarą (44:31), tačiau viešnios spurtavo 13:0 ir sugebėjo sumažinti šį deficitą iki 4 taškų (46:50). Visgi lemiamą ketvirtį „Hoptrans-Sirenos“ sužaidė užtikrintai ir šventė eilinę pergalę.

„Hoptrans-Sirenos“: Iveta Šalkauskė 23 (13 atk. kam.), Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė 18 (9 išpr. praž.), Dovilė Miliauskaitė 8.
„Aistės-LSU“: Laura Svarytė 20 (9 atk. kam., 6 per. kam.), Jolanta Marmienė 20 (8 atk. kam., 10 išpr. praž., 0/3 trit.), Dovilė Saurazaitė 8 (5 kld.), Neringa Skadaitė 8.

Kitas rungtynes „Hoptrans-Sirenos“ vasario 27 d. taip pat namuose žais su Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ klubu. Tuo tarpu „Aistės-LSU“ vasario 22 d. vėl išvykoje susigrums su Šiaulių „Rūtos-Universiteto“ žaidėjomis.

Linas Šalkus („Hoptrans-Sirenų“ ekipos vyr. treneris): „Neblogai gynėmės. Du su pusę kėlinio buvo geri. Nuo suolelio kilę žaidėjai įnešė truputi chaoso aikštelėje. Galėjau imti minutės pertraukėlę, bet tikėjau, jog jos gali pačios išbristi iš šios duobės. Šiandien bandėme statyti kitokį žaidimą. Norėjome plačiau žaisti puolime. Iveta yra grįžusi po ligos. Tad galbūt trūko to užtikrintumo po krepšiu. Penkiabalėje sistemoje savo auklėtinėms už gynybą parašyčiau ketvertą su minusu, už puolimą – tvirtą trejetą.“