(c) Organizatorių archyvo nuotr.

Sekmadienį Amerikos prekybos rūmai (Asociacija „American Chamber of Commerce”) jau aštuntąjį kartą pakvietė savo narius, diplomatinio korpuso atstovus, kitų šalių verslininkus bei Asociacijos draugus ir partnerius į tradicinį labdaringą Kalėdinį renginį, kuris šiemet įvyko viešbutyje „Reval Hotel Lietuva“. Renginio tikslas – ne tik pabendrauti šventinėje aplinkoje, bet ir surinkti lėšų paramos projektams, skirtiems prisidėti prie vaikų švietimo ir gabaus jaunimo ugdymo.

Šių metų Kalėdinio renginio metu svečiams buvo pristatyti ir stipendijomis apdovanoti trys 2009/2010 metų Amerikos prekybos rūmų stipendininkai – Kauno technologijos universiteto, Mechanikos ir mechatronikos fakulteto Mechanikos inžinerijos kurso studentė Sandra Mikuckytė, Vilniaus universiteto Chemijos fakulteto Biochemijos kurso studentė Kotryna Vaidžiulytė ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto Mechanikos fakulteto, Mechanikos inžinerijos kurso studentas Gintautas Valantis. Kiekvienas iš šių pirmakursių mokyklą baigė puikiais pažymiais, jie visi – aktyvūs įvairių respublikinių ir tarptautinių olimpiadų bei konkursų dalyviai ir prizininkai.

“Jauniems gabiems žmonėms reikia paramos ir paskatinimo jų profesinio kelio pradžioje. Laikomės pozicijos, kad ir Lietuvai, ir pasauliui reikia talentingų, išradingų žmonių, todėl jau ne pirmus metus remiame studentus. Visuomenė, kuri pastebi ir suteikia palaikymą jauniems gabiems žmonėms, tokiu būdu aktyviai kuria savo ateitį“, – mano Amerikos prekybos rūmų Valdybos pirmininkas Rimtautas Vizgirda.

Šių metų labdaros renginio dalyviai paaukojo 15 000 litų. Surinktos lėšos papildė Amerikos prekybos rūmų Stipendijų fondą, kurio lėšos skiriamos gabių studentų, atrinktų bendradarbiaujant su Mstislavo Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondu, Nacionaline moksleivių akademija bei Lietuvos aukštosiomis mokyklomis, rėmimui.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: