atlikėjai.com archyvo nuotr.

Lietuvos atstovas tarptautiniame „Eurovizijos“ konkurse, Andrius Pojavis, įnirtingai ruošiasi gegužės 14-18 dienomis ir jau krauna lagaminus kelionei į Švediją.

Dainininkas tikina, kad apie savo pasirodymą, prieš daugiamilijoninę publiką, svarsto kiekvieną dieną, todėl nevengia savo kūrinio patobulinti naujais skambesiais. „Norėjau, kad daina skambėtų „pilniau“, turiningiau ir gražiau, todėl pasitelkiau pritariančiųjų vokalų daugiabalsiškumą“, – pasakoja Andrius Pojavis. Atlikėjas savo klausytojams siūlo pasiklausyti naujosios dainos „Something“ , specialiai „Eurovizijos“ konkursui paruoštos versijos.

Pasiteiravus, ar atlikėjas jau pradėjo jausti jaudulio drugelius, Andrius šypsodamasis prisipažino, kad taip.

„Gerbiantis sceną, muziką ir savo veiklą artistas turi jaudintis. Jei nejaučiamas joks adrenalinas, jaudulys, tuomet, reikia susimąstyti, galbūt laikas nulipti nuo didžiosios scenos?“, – šmaikščiai pakomentavo Lietuvos atstovas „Eurovizijos“ konkurse.

atlikėjai.com

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 

Taip pat skaitykite: