© Organizatorių archyvo nuotr.

Dainuojamosios poezijos festivalis „Senamiesčio Žiogas“ birželio mėnesį, septintą kartą, atidarė vasaros koncertų sezoną.

Pirmąjį renginį pasitiko didelė auditorija ištikimų klausytojų, o negalėjusiems atvykti, organizatoriai suteikė galimybę stebėti tiesioginę koncerto transliaciją internetu. Ant senamiesčio grindinio stovinčioje scenoje, savo dainomis su žiūrovais dalinosi: Ieva Narkutė, Aidas Giniotis bei svečiai iš užsienio Vincent Long (D. Britanija) ir Stefan Rausch (Austrija).

Birželio 27 d. 19 val. festivalis „Senamiesčio Žiogas“ kviečia į antrąjį šio sezono koncertą, kuris įvyks Ryšių istorijos muziejaus kiemelyje. Antrajame koncerte organizatoriai žada dar daugiau staigmenų – tarp žinomų Lietuvos atlikėjų savo kūryba dalinsis ir muzikantas iš JAV Keegan McInroe. „Tai savitą stilių turintis atlikėjas, kurio kūryboje gausu folk ir blues motyvų. Svečias per savo muzikinę karjerą dalyvavo daugybėje festivalių ir viena scena dalinosi su tokiomis žvaigždėmis, kaip Leon Russell, Ray Wylie Hubbard, Ian Moore, Eric McFadden ir kt., todėl labai džiaugiamės galėdami pristatyti jo kūrybą ir Lietuvos klausytojams“, – sakė vienas iš festivalio organizatorių Darius Krasauskas.

© Organizatorių archyvo nuotr.

Antrajame koncerte taip pat pasirodys Domantas Razauskas su grupe. Grupė susidedanti iš penkių profesionalių muzikantų, Domanto perteikiamą energiją padaugina tūkstančius kartų, todėl visuose koncertuose, galima tikėtis gausaus būrio gerbėjų, sekančių atlikėją, kur jis benuvyktų.  Ant „Senamiesčio Žiogo“ scenos užlips ir Olegas Ditkovskis su Neda Malūnavičiūte. Tai atlikėjai, pasižymintys ypatingu bendravimu su auditorija, jų dainose skambančios skirtingos istorijos apipintos gitaros akordais ir švelniais fleitos garsais, kiekvieną kartą suskamba vis kitaip. „Nebūna vienodų koncertų, nes nebūna vienodų žmonių“, – sakė Neda. Jauniausieji koncerto dalyviai – teatro mokslą kremtančių bendrakursių grupė „Už Ačiū“ . Tai jauni artistai drąsiai žengiantys į naujas, dar nepažintas meninio gyvenimo teritorijas.

© Organizatorių archyvo nuotr.

Renginio metu kiemelio erdvę papuoš keramikos darbų paroda bei vyks kūrybinės dirbtuvėlės mažiesiems renginio žiūrovams. Bilietus platina TIKETA.LT

Renginys socialiniame tinkle FACEBOOK: https://www.facebook.com/events/257458971062392/

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: