(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Sekmadienį 18 valandą 10 minučių Lietuvos futbolo A lygos mėgėjų laukia dar viena transliacija iš Marijampolės – „Lietuvos Ryto“ televizijos žiūrovai turės galimybę savo ekranuose pirmą kartą šiemet išvysti Kauno „Atleto“ ir „Šiaulių“ futbolininkus.

Šiemet pavadinimą iš „LKKA ir Teledemos“ į „Atletą“ pakeitusios kauniečių ekipos vyriausiasis treneris Viačislavas Novikovas džiaugėsi, jog mačo transliacija jo auklėtiniams pridės papildomos motyvacijos.

„Praėjusiais metais savo namų rungtynes transliuodavome internete, tačiau be jokios abejonės televizija sutraukia didesnę auditoriją. Tai tarsi sudrausmina mūsų žaidėjus ir prideda papildomos motyvacijos stengtis dar labiau. Tuo labiau, kad pernai su „Šiauliais“ žaidėme gana sėkmingai. Tai suteikia vilties ir šiam kartui. Tačiau laukia sudėtingos rungtynės, nes šiauliečių greitas žaidimas nėra mums parankus“, – sakė V.Novikovas.

Abi ekipos pastaraisiais metais pasižymėjo tuo, jog savo gretose turi daug jaunų futbolininkų. Todėl šių komandų dvikovos neretai būdavo emocingos ir nenuspėjamos. 2009 metų sezone „Šiauliai“ abu kartus nugalėjo varžovus Kaune, tačiau pralaimėjo ir sužaidė lygiosiomis savo aikštėje.

„Mūsų komandai atsiliepdavo koncentracijos stoka ir nepatyrimas. Visą savaitę žaidėjams sakiau, kad reikia mokytis iš savo klaidų ir kiekvieną varžovą vertinti. Tik po 90 minučių žaidimo gali įrodyti, jog esi stipresnis už oponentą. Per pirmąsias trejas rungtynes mums trūko tikslesnio atakų užbaigimo. Šį kartą tikiuosi agresyvesnio žaidimo puolime ir įvarčių“, – teigė „Šiaulių“ vyriausiasis treneris Deivis Kančelskis.

Dar keturios A lygos dvikovos vyks šeštadienį. Marijampolėje žais Panevėžio “Ekranas” ir “Kruoja (13 val.) bei Marijampolės „Sūduva“ ir Gargždų „Banga“ (17.30 val.), namų rungtynių sezoną Klaipėdoje dvikova su „Mažeikiais” atidarys “Klaipėda” (13 val.), o sostinės derbyje VMFD „Žalgiris“ kausis su „Vėtra“. Pastaroji dvikova taip pat buvo svarstoma transliacijai, tačiau nebuvo galimybės rungtynes perkelti į sekmadienį, nes „Vėtrai“ ir „Sūduvos“ sudarytos vienodos sąlygos poilsiui prieš trečiadienio LFF taurės pusfinalio atsakomąjį mačą.

A lygos čempionato IV turo tvarkaraštis

Balandžio mėn. 10 d. (šeštadienis)
13.00 val. Klaipėda (Klaipėda) – Mažeikiai (Mažeikiai) (Klaipėdos miesto centrinis stadionas)
13.00 val. Ekranas (Panevėžys) – Kruoja (Pakruojis) (Marijampolės maniežas)
17.30 val. Sūduva (Marijampolė) – Banga (Gargždai) (Marijampolės maniežas)
18.00 val. Žalgiris (Vilnius) – Vėtra (Vilnius) (Vilniaus „Sportimos“ maniežas)

Balandžio mėn. 11 d. (sekmadienis)
20) 18.10 val. Atletas (Kaunas) – Šiauliai (Šiauliai) (Marijampolės maniežas)

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: