(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Gruodžio 15 d. Kauno miesto taryba patvirtino Prekybos (paslaugų teikimo) Kauno viešosiose vietose supaprastintų projektų (schemų) rengimo ir tikrinimo tvarkos aprašą. Smulkieji verslininkai susirūpino dėl naujame apraše išdėstytų esą labai griežtų reikalavimų.

Smulkaus verslo atstovus savivaldybė pakvietė į susitikimą, kuriame išklausė pastabas, ką reikėtų keisti šį verslą reglamentuojančiuose dokumentuose. Susitikime buvo išklausyti pasiūlymai, dalis jų buvo gauti raštu.

Atsižvelgdama į pasiūlymus ir pastabas, mero pavaduotojo Rimanto Mikaičio vadovaujama darbo grupė šiuo metu rengia aprašo pakeitimus.

Neseniai Aplinkos ministerija pakoregavo Statybos reglamentą, todėl atsirado galimybė pakeisti aprašo punktus, kuriuose bus supaprastinta esamų prekybos vietų ir laikinųjų statinių planų galiojimo pratęsimo tvarka. Peržiūrimi ir kiti apraše numatyti apribojimai dėl atstumų iki pastatų ir žemės sklypų ribų.

Šis aprašas yra skirtas naujai statomiems nesudėtingiems statiniams, o esamiems ir jau naudojamiems teisė naudotis jais bus pratęsiama supaprastinta tvarka.

Prieš teikiant miesto tarybai pakoreguotą aprašą tvirtinti jis bus išsiųstas sunerimusiems smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos atstovams. Dar kartą bus atsižvelgta į jų nuomonę, todėl nerimauti nėra reikalo.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: