Pavasarišką balandžio 10-osios vakarą į Kauno „Romuvos“ kino teatrą atvyksta „Keistuolių teatro“ aktorius, režisierius, bardas Aidas Giniotis, kuris po gero pusmečio koncertinės pertraukos  žada savo gerbėjus pradžiuginti naujomis dainomis.  Tokią intrigą pateikė žymusis menininkas.

Paklaustas, kas privertė stabtelėti su koncertais, Aidas Giniotis atsakė, jog šiuo metu daug dirba su naujais spektakliais „Keistuolių teatre“, su teatru „Atviras ratas“, įvairiais projektais bei didelę laiko dalį skiria dėstytojaudamas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Tačiau tikėdamasis žiūrovų dėmesio žada padovanoti pavasarišką dovaną Kauno publikai ir laiko patikrintomis, ir naujomis dainomis, kurias dainuoja žinomų poetų eilėmis: S. Neries, J. Aisčio, B. Brazdžionio, E. Mezginaitės, O. Chajamo ir kt. Aidas intriguoja sudainuosiąs keletą dainų rusiškai…

Kūrybiniame dainuojamosios poezijos atlikėjo vakare balandžio 10 d. 19 val. atvirai ir nuoširdžiai, šmaikščiai ir betarpiškai skambės dainos iš „Keistuolių teatro“ spektaklių, visiems gerai žinomų bardų šlageriai, ir, dar negirdėtos, nebaigtos, bet vertos išgirsti Aido Giniočio autorinės dainos. Juk to praleisti tikrai negalima!?

BILIETŲ KAINA: 22, 27 Lt

Bilietus galima įsigyti bilietai.lt bei „Romuvos“ kino salėje.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: