(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Nacionalinis bilietų platintojas UAB “Bilietai LT” sėkmingai užbaigė bilietų rezervavimo informacinės sistemos atnaujinimo procesus, kurie atlikti dalinai pasinaudojus Europos Sąjungos struktūrinių fondų parama.

Įmonės IT skyriaus vadovės Eglės Švedaitės teigimu, šiuo projektu buvo siekiama paskatinti bendrovės “Bilietai LT” veiklos plėtrą ir pagerinti teikiamų paslaugų kokybę. Pritaikius priemonę „E-verslas LT“, įmonė patobulino interneto svetainę, pagrindinį dėmesį skirdama klientų patogumui ir aptarnavimo efektyvumui didinti.

„Vienas iš pagrindinių projekto tikslų, kurį mums sėkmingai pavyko įgyvendinti, buvo supaprastinti bilietų įsigijimo procesus ir padidinti rezervacijų sistemos ir interneto svetainės funkcionalumą“, – sako E. Švedaitė.

Anot jos, per porą mėnesių iš esmės buvo atnaujinta www.bilietai.lt svetainė bei vartotojams skirti moduliai, taip pat didelis dėmesys buvo skiriamas bilietų platinimo verslą aptarnaujančios įrangos atnaujinimui. Didžioji dalis pakeitimų buvo padaryta pasitelkus šios srities žinovus – UAB „Gaumina“ ir UAB „nSoft“.

Atlikus bilietų rezervavimo sistemos atnaujinimą, “Bilietai LT” platinimo sistemai TicketEx buvo suteiktas ISO 17799 saugos standarto sertifikatas.

Projektą „Bilietų rezervavimo informacinės sistemos atnaujinimas siekiant paskatinti UAB “Bilietai LT” veiklos plėtrą ir pagerinti teikiamų paslaugų kokybę“ iš dalies finansuoja ES struktūriniai fondai (Europos regioninės plėtros fondas). Projektui skirtas iki 213 505 litų finansavimas (projekto vertė 427 010 litų).

Nacionalinis bilietų platintojas “Bilietai LT”, 2009 m. pardavęs daugiau nei 583 tūkst. bilietų, yra rinkos lyderis Lietuvoje. Įmonė bendradarbiauja su daugiau nei 400 didžiausių pramoginių bei kultūrinių šalies renginių organizatorių. Šiandien “Bilietai LT” prekybos tinklą sudaro 51 kasa prekybos centruose ir renginių vietose, o svetainė www.bilietai.lt yra viena lankomiausių lietuviška elektroninė renginių bilietų parduotuvė. Bendrovė taip pat turi dukterines kompanijas Ukrainoje ir Baltarusijoje.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: