Biuro gražuolė 2011

Pirmadienį (rugpjūčio 1 d.) prasideda visą rugpjūčio mėnesį truksiantis kasmetinis konkursas „Biuro gražuolė 2011“. Ketvirtą kartą rengiamuose rinkimuose paaiškės, kuri moteris bus pripažinta žaviausia biuro darbuotoja Lietuvoje.

„Biuro gražuolės rinkimai – puiki proga dar kartą įsitikinti, kokių nuostabių damų apsuptyje mes gyvename. Ankstesnių konkursų patirtis rodo, kad konkursas puikiai vainikuoja vasaros pabaigą ir kolektyvą suvienija siekiant jų biure dirbančios damos pergalės konkurse. Azartą padidina ir konkurse tvyranti konkurencinė nuotaika“, − teigia portalo VersloSavaite.lt redaktorius Tautvydas Padgurskas.

Pagrindiniai konkurse dalyvaujančių įmonių darbuotojų fotografijų vertinimo kriterijai išlieka tie patys kaip ir kiekvienais metais: biuro stilius, asmeninis dalyvės žavesys, nuotraukos idėja ir originalumas. Fotografijos bus talpinamos portale VersloSavaite.lt, kur jas vertins ir balsuos portalo skaitytojai bei kompetentinga komisija.

Konkurse „Biuro gražuolė 2011“, kurio prizinis fondas daugiau kaip 11 000 litų, bus apdovanota ne tik nugalėtoja, antros ir trečios vietos laimėtojos, bet ir specialių nominacijų nugalėtojos.

Organizatorių informacija

Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: