© spartneriai.lt archyvo nuotr.

Sporto entuziastai ir profesionalūs treneriai iš viso pasaulio kasmet susitinka „adidas“ treniruočių akademijoje („adidas training academy“), kurioje susipažįsta ir išbando naujausias sporto programas, pratimus, kurie leidžia sparčiau tobulėti ir padeda siekti asmeninių rekordų.

Du kartus per metus organizuojama ir jau penktus gyvavimo metus skaičiuojanti „adidas“ treniruočių akademija šiemet vyko Brazilijos mieste Rio de Žaneire, kuriame susirinko sporto entuziastai iš įvairių pasaulio šalių. Joje pirmą kartą lankėsi ir atstovė iš Lietuvos – Aurelija Savickienė.

Pirmosios dvi stovyklos dienos paprastai būna skiriamos profesionaliems sportininkams. Jie supažindinami su naujovėmis įvairiose sporto srityse, naujomis sporto technikomis. Trečioji diena skirta visiems sporto mėgėjams, besidomintiems aktyviu laisvalaikiu.

„Pati dalyvavau keturiose treniruotėse: po vieną šokio ir jogos bei dviejose, skirtose jėgos stiprinimui. Laiką leidome pakankamai intensyviai – tarp treniruočių turėdavome tik 15-20 minučių pertraukas, tačiau jokio nuovargio nejutau. Gal dėl to, kad turėjome galimybę mokytis iš geriausių pasaulio atletų, tad kiekviena akimirka atrodė neįkainojama“, – pasakojo adidas treniruočių akademijoje dalyvavusi A. Savickienė.

Moteris kvietimą į minėtą stovyklą laimėjo dalyvaudama pasauliniame moterims skirtame projekte „Women All Sports Team“, kurio metu reikėjo registruotis specialioje paskyroje socialiniame tinklalapyje „Facebook“ ir apsilankyti nemokamoje pasirinktos sporto šakos treniruotėje. Konkurso Lietuvoje laimėtoja lankėsi vieno sostinės sporto klubo organizuotoje šokių pamokoje.

„Nesu avantiūristiškas žmogus ir loterijose bei konkursuose paprastai nedalyvauju. Man tai buvo tiesiog dar viena galimybė pasportuoti ir smagiai praleisti laiką, tad pasiūlymas sudalyvauti Brazilijoje vykusioje adidas treniruočių akademijoje buvo itin netikėta“, – sakė A. Savickienė.

Treniruočių akademija organizuojama, siekiant vienoje vietoje suburti gausų būrį profesionalių sportininkų ir aktyvią gyvenseną mėgstančių žmonių, kuriems sudaromos sąlygos mokytis ne tik iš užsiėmimus vedančių trenerių, bet ir vieniems iš kitų.

„Tiek daug entuziastingų, gerai nusiteikusių ir aktyvų laisvalaikį mėgstančių žmonių vienoje vietoje man dar neteko matyti. Iš treniruočių akademijos parsivežiau daugybę gerų emocijų, susiradau daug naujų pažįstamų iš viso pasaulio, įgijau naujos patirties, sužinojau apie naujas sporto technikas, kurias ketinu taikyti savo kasdienėse treniruotėse“, – įspūdžiais dalijosi A. Savickienė.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: