(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Pažangius verslo procesų valdymo sprendimus kurianti tarptautinės įmonių grupės CID narė UAB „CID Baltic“ stiprina savo pozicijas rinkoje – prie įmonių grupės prijungė dar viena įmonė. Ja tapo UAB „Critical Security“, teikianti netradicinius IT saugumo sprendimus.

„Su „Critical Security“  metus dirbome kaip partneriai. Tikime, kad šios įmonės patirtis duomenų saugumo srityje ir mūsų patirtis kuriant sprendimus finansinių paslaugų, žiniasklaidos, gamybos įmonėms įgalins sukurti dar saugesnius sprendimus mūsų klientams. Patys dirbame su finansinėmis įmonėmis, todėl mums itin aktualu užtikrinti savo sprendimų saugumą“, − teigia įmonės „CID Baltic“ generalinis direktorius Aidas Kavaliauskas.

„Mūsų įmonė yra vienintelė Lietuvos kompanija, galinti savo klientams pasiūlyti unikalių specializuotų sprendimų paketą, nes yra ne tik gerai susipažinusi su šiuolaikinių įsilaužėlių veiklos metodais, bet ir pati laboratorinėje aplinkoje vykdo naujų pažeidžiamumų bei atakų kelių paiešką. Šiandien, kai informacija įgyja vis didesnę vertę, reikia ją itin gerai apsaugoti, nes pastebimas didesnis įsilaužėlių aktyvumas. Norint apsaugoti įmonei svarbią ir vertingą informaciją, neužtenka vien tik antivirusinės programos – reikia kitokio požiūrio iš šalies, kurį mes ir siūlome. Prisijungdama prie CID grupės mūsų įmonė gerokai sustiprino savo pozicijas ir galės praplėsti savo veiklos geografiją bei žinias“, − sako įmonės „Critical Security“ plėtros ir pardavimų vadovas Povilas Poderskis.

„CID Baltic“ šiemet per devynis mėnesius pasiekė 3,5 mln. Lt apyvartą, 25 proc. didenę nei tuo pačiu metu pernai (2,8 mln. Lt).

„Planuojame, kad prisijungus šiai IT saugumo sprendimų įmonei, dar padidinsime apyvartą. Šiuo metu „Critical Security“ dirba 5 specialistai. Kitąmet planuojame priimti dar 10 darbuotojų. Matome savo vietą rinkoje, nes nuolat sekame savo srities tendencijas. Užsienyje tokių paslaugų, kokias siūlysime kartu su „Critical Security“, yra didžiulis poreikis. Paimkime kaip pavyzdį Jungtines Amerikos valstijas – šiuo metu čia trūksta apie 18 tūkst. specialistų, gebančių dirbti netradiciniais metodais bei išmanančių IT saugumo klausimus ir įsilaužėlių taktikas“, − sako A. Kavaliauskas.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: