(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Pirmaujančios Austrijos draudimo grupės „Vienna Insurance group” dukterinė įmonė „Compensa” Lietuvoje didina investicijas ir plečia veiklą. Balandžio 23 dieną „Compensa” pradeda teikti ne gyvybės draudimo paslaugas.

Iki šiol Lietuvoje teikęs tik gyvybės draudimo paslaugas, nuo šiandien „Compensa” filialas siūlys Kasko, civilinės atsakomybės draudimo, draudimo nuo nelaimingų atsitikimų bei turto draudimo paslaugas privatiems klientams ir mažoms bei vidutinėms įmonėms.

„Jau 2012 metais tikimės pasirašyti draudimo įmokų už 40 milijonų litų. Žinant Lietuvos rinkos potencialą ir šiuolaikiškas mūsų pardavimo technologijas, kurias galime pasiūlyti savo agentams ir brokeriams, manome, jog šis tikslas yra pasiekiamas”, – sakė „Compensa” vadovas ir Vienos draudimo grupės valdybos narys Franz Fuchs.

„Compensa” tikisi išsikovoti rinkos pozicijas Lietuvoje, teikdama kokybiškas paslaugas agentams ir brokeriams, pasitelkiant šiuolaikišką, kitose „Vienna Insurance group” kompanijose sėkmingai veikiantį informacinį portalą, bei siūlydama konkurencingus produktus ir operatyviai reaguodama į skundus.

„Žinome, kad automobilių draudimo rinka Lietuvoje patiria didelę konkurenciją. Taip pat esame informuoti, kad ne visos į Lietuvos rinką atėjusios užsienio draudimo bendrovės pasiekė užsibrėžtus tikslus. Todėl savo strategiją nuo pat pradžių grindžiame produktų kokybe ir pretenzijų valdymu”, – teigė Franz Fuchs.

„Compensa” Lietuvos filialo vadovu paskirtas 14 metų patirtį draudimo paslaugų srityje turintis Ignas Panka. Įmonė planuoja sukurti kelias dešimtis naujų darbo vietų.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: