Kauno Dainavos poliklinika laimėjo beveik 2 mln. litų vertės projektą, skirtą „Antrinio lygio ambulatorinių ir ambulatorinės reabilitacijos paslaugų plėtrai Kauno Dainavos poliklinikoje“, kurį ruošiamasi įgyvendinti per metus laiko.

Finansavimo ir administravimo sutartis pasirašyta su Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija ir VšĮ Centrine projektų valdymo agentūra. Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos regioninės plėtros fondų bei Lietuvos valstybės biudžeto, įgyvendinant Lietuvos 2007-2013 metų Europos Sąjungos struktūrinės paramos panaudojimo strategiją.

VšĮ Kauno Dainavos poliklinikos direktorius Giedrus Andziukevičius teigia, kad laimėjus šį projektą poliklinikoje bus pagerinta ambulatorinės reabilitacijos ir specializuotos sveikatos priežiūros paslaugų kokybė bei prieinamumas. Tai sudarys galimybę efektyviau padėti ribotas galimybes turintiems žmonėms tapti visaverčiais, integruotis į visuomeninę veiklą bei darbo rinką. Sukurta infrastruktūra ir įdiegta nauja įranga galės naudotis visos visuomenės grupės jau kitų metų vasarą.

Kauno Dainavos poliklinika garsėja modernia įranga, kaip koncentruotas medicininių paslaugų centras. Šis projektas tai dar vienas žingsnis, tobulinant ir modenizuojant medicininių paslaugų teikimo sistemą.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos, specialistų ir radiologijos skyriaus įrangos ir patalpų atnaujinimas padės gerinti visuomenės sveikatą. Projekto dėka, radiologijos skyrius bus papildytas moderniausia diagnostine įranga: trijų endoskopų sistema (2 vaizdo gastroskopai ir 1 vaizdo kolonoskopas bei jų diagnostinė sistema) bei echoskopais. Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje be ultragarsinių inhalaitorių, planuojama įsigyti elektroterapinių stimuliatorių, šviesos terapijos aparatų, raumenų elektrostimuliatorių, magnoterapijos, magnetolazerio ir darsonvalizacijos aparatų, elektrinių masažo stalų ir masažo kėdžių, povandeninio masažo vonias bei universalų treniruoklį.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: