Paaiškėjo, su kuo Lietuvos golbolininkai kovos Europos čempionato ketvirtfinalyje. Mūsų komandos varžove tapo Juodkalnijos ekipa. Ketvirtfinalio poros tapo aiškios po to, kai buvo sužaisti paskutiniai mačai grupėse. Lietuva B grupėje finišavo pirma, o Juodkalnija B grupėje liko ketvirta.

Valdo Gecevičiaus auklėtiniai antradienį ilsėjosi, kol jų konkurentai dėl pirmos vietos B grupėje belgai ir ukrainiečiai žaidė paskutines pirmo etapo rungtynes. Arčiausiai to, kad išstumtų Lietuvą iš pirmos vietos, buvusi Belgija netikėtai 2:7 pralaimėjo Rusijai. Ukraina 11:7 nugalėjo Ispaniją ir surinko tiek pat pergalių kiek ir lietuviai – tris. Tačiau dėl geresnio įvarčių santykio grupės nugalėtoja tapo Lietuva.

„Dar neteko su Juodkalnijos komanda susitikti, jie yra atėję iš B diviziono. Teko žiūrėti porą rungtynių, tai galiu pasakyti, kad tai yra viena perspektyviausių rinktinių. Jauni, atletiški vyrukai, turintys gerus duomenis, gerus metimus, neblogą gynybą. Tai tikrai nėra tas varžovas, apie kurį gali sakyti, jog laukia lengvas pasivaikščiojimas.

Be to, ši diena parodė, kad nutikti gali bet kas. Ta pati Juodkalnija vos neįveikė suomių, kurie išsigelbėjo. Vokietija pralaimėjo Graikijai, Belgija nusileido Rusijai. Tai yra sensacijos. Ketvirtfinalyje yra tik vienos rungtynės, čia visko gali būti.

Aišku, jeigu reikėtų rinktis varžovus ketvirtfinalyje iš Turkijos, Suomijos, Vokietijos ir Juodkalnijos, tai greičiausiai rinkčiausi Juodkalniją. Bet tai tik teorija“, – apie būsimą kovą kalbėjo V. Gecevičius.

Europos čempionato ketvirtfinalio poros:

Turkija – Rusija

Ukraina – Suomija

Lietuva – Juodkalnija

Vokietija – Belgija

Lietuvos rinktinės tvarkaraštis Europos čempionate:

Lapkričio 5 d., penktadienis

11.30 val. Lietuva – Ispanija 13:3

Lapkričio 6 d., šeštadienis

9.10 val. Rusija – Lietuva 5:11

Lapkričio 7d., sekmadienis

16.10 val. Ukraina – Lietuva 4:8

Lapkričio 8 d. pirmadienis

13.50 val. Lietuva – Belgija 5:7

Lapkričio 10 d., trečiadienis

12.40 val. Lietuva – Juodkalnija

Lapkričio 11 d., ketvirtadienis

Pusfinaliai

Lapkričio 12 d., penktadienis

Finalai

Europos čempionato rungtynes tiesiogiai transliuos Tarptautinės aklųjų sporto federacijos oficialus kanalas Youtube platformoje.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: