(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Lankytojų pageidavimu baldų prekybos centras „PLAZA baldai“ ir „Senamiesčio klubo INTERJERO mokykla“ pradės kartoti praėjusį sezoną didžiausio susidomėjimo sulaukusias paskaitas apie namų interjerą bei jo formavimą. Pavasario sezone bus kartojamos nemokamos paskaitos apie miegamojo zoną bei apie kompozicijos principus interjere. Rudenį planuojama kartoti ir kitas patikusias paskaitas – apie svetainės zoną, vaikų kambarį bei interjero dekoravimą.

Pirmoji kartojamo ciklo paskaita bus skirta privačioms ir intymioms namų erdvėms – miegamiesiems. Atrodo, visi suprantame, kaip svarbu, kad mūsų miegamasis būtų jaukus ir mielas. Tačiau tik nedaugelis žinome, kaip jį tokiu paversti. Yra daugybė niuansų, kuriuos reikia žinoti ir suderinti kuriant miegamojo interjerą. Tai – ne tik sienų bei baldų spalvos, lovos dydis ar jos vieta kambaryje, bet ir erdvės vaikščiojimui, dekoras, kitų baldų modeliai bei išdėstymas ir daugybė kitų niuansų. Apie juos ir papasakos „Senamiesčio klubo INTERJERO mokyklos“ dėstytojas Rimantas Giedraitis.

Susirinkusieji sužinos intriguojančias miegamojo kambario atsiradimo detales, pamatys įvairių stilių interjerų pavyzdžius ir susipažins su pagrindiniais miegamojo kambario aplinkos kūrimo principais.

„Ne paslaptis, kad vasario mėnesio temos pasirinkimą padiktavo pats metų laikas – vasaris visgi meilės mėnuo. Taigi, vasario 20 dieną 12 valandą visi besidomintys namų interjero kūrimu turės galimybę išgirsti nemokamą paskaitą apie intymiausią, jaukiausią ir privačiausią namų zoną – miegamąjį“, – sakė „Plaza baldų“ vystymo projektų vadovė Asta Martinonytė. „Miegamajame mes praleidžiame bene trečdalį savo gyvenimo, todėl mums neturėtų būti vis vien, kur ir kokioje erdvėje jis praeina. Mūsų lankytojų susidomėjimas ir pageidavimas pakartoti paskaitą šia tema tik patvirtina, kad žmonėms tai tikrai labai svarbu“, – sakė p. Asta.

Kaip ir iki šiol, paskaita vyks „PLAZA baldų“ prekybos centre (Taikos pr. 141, Kaune) įrengtoje bibliotekoje. Ji bus visiškai nemokama, o visi susirinkusieji bus vaišinami kava ir pyragu. Išankstinė registracija nebūtina. Daugiau informacijos – interneto svetainėse

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: