Didžiausiuose Lietuvos miestuose vyks gatvės futbolo turnyras
(c) LFF.lt archyvo nuotr.

Lietuvoje jau spėjęs išpopuliarėti gatvės futbolas vėl kviečia į emocijų, greičio ir ištvermės sūkurį.

„MEZON gatvės futbolo turnyras“ vyks trijuose didžiausiuose Lietuvos miestuose: rugsėjo 25 d. – Klaipėdoje, spalio 1 d. – Kaune ir spalio 2 d. – Vilniuje.

Varžybose galės dalyvauti visi futbolo mėgėjai nuo 16 metų. Komandas gali burti ir vaikinai, ir merginos.

Gatvės futbolo varžybos rengiamos specialiose aptvertose aikštelėse su dirbtine danga, kur žaidžiama 3 prieš 3 be vartininko. Toks futbolas ypatingas tuo, kad visi žaidėjai aktyviai įsitraukia į žaidimą ir kiekvienas gauna daug laiko ir galimybių žaisti su kamuoliu. Gatvės futbolo turnyras Lietuvoje organizuojamas jau ketvirtą kartą.

„Patirtis rodo, kad žmonėms tokie renginiai patinka. Neabejojame, kad ir šiemet bus daug norinčių pažaisti gatvės futbolą“, – sako Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Masinio futbolo projektų koordinatorius Vaidotas Rastenis.

Pastaruoju metu gatvės futbolas ypač išpopuliarėjo tarp merginų. Judėjimas „Moterys už futbolą“ šiemet surengė jau trejas varžybas, kuriose dalyvavo apie 200 dailiosios lyties atstovių.

Renginio „Kauno naktys: kultūra ir aš“ metu netgi nebuvo galimybių priimti žaisti visas to norėjusias, o reginį susižavėję stebėjo apie pusė tūkstančio žiūrovų.

„Kviečiame burti ir vyriškas ir moteriškas komandas ir iš anksto jas registruoti. Garantuojame, kad varžybų dalyviai smagiai praleis laiką, gaus dovanų ir prizų. Žiūrovams irgi bus įdomu pažiūrėti“, – ragino būti aktyviais V. Rastenis.

„MEZON gatvės futbolo turnyro“ renginiai vyks prie Klaipėdos „Akropolio“ (rugsėjo 25 d.), prie Kauno PLC „Mega“ ir prie Vilniaus PC „Akropolis“. Visų renginių pradžia 11 val., varžybų – 12 val. Išankstinė registracija adresu: turnyras.mezon.lt.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: