(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

2010 m. balandžio 21 d. (trečiadienį), 17.30 val. restorane „Pizza Jazz“ (Laisvės al. 106) vyks diskusija „Gatvės muzikos kultūra Kaune“, kurioje dalyvaus miesto valdžios bei visuomenės atstovai, atlikėjai, o taip pat ir miesto gyventojai.
Atšilus orams vis dažniau Kauno senamiestyje ar Laisvės alėjoje miestiečiai gali išgirsti grojančius gatvės muzikantus. Paprašius „paremti“ gatvės muzikos atlikėjus, dažniausiai praeiviai paspartina žingsnį, nuleidžia galvą tarsi nieko negirdėję, nematę. Diskusijoje nebus klausiama, kodėl miestiečiai gaili pinigų – svarbu aptarti, kodėl nesustojame paklausyti muzikos gatvėje.
Praėjusiais metais Kaunas pirmą kartą aktyviai įsijungė į „Gatvės muzikos dieną“. Šventė sulaukė didelio miestiečių, muzikantų bei šokėjų susidomėjimo, žiniasklaidos bei miesto valdžios atstovų dėmesio. Kodėl šventė įvyko tik pernai, kai visoje Lietuvoje muzika gatvėje suskambo jau trečią kartą? Kodėl Kaunas neatsakė į kvietimus švęsti „Gatvės muzikos dieną“ anksčiau?
Iš karto po „Gatvės muzikos dienos“ Kauno mieste buvo surengtas projektas „Einam 2009“, kurio tikslas – aktyvinti įvairią meninę veiklą mieste savaitgalio vakarais šiltuoju metų laiku. Kaip sekėsi vykdyti šį projektą? Ką apie jį mano miesto valdžia, atlikėjai bei gyventojai?
Diskusijoje „Gatvės muzikos kultūra Kaune“ miestiečiai ir muzikantai kviečiami pasidalinti mintimis apie tai, kas yra gatvės muzika, ką kūrėjui reiškia groti gatvėje, kodėl vieni joje groja, kiti – ne ir kokios gatvės muzikos kultūros nori Kauno miesto gyventojai.

Kviečiame dalyvauti diskusijoje ir ieškoti atsakymų į šiuos bei kitus aktualius mūsų miestui klausimus balandžio 21 dieną, 17.30 val. Laisvės al. 106, restorane “Pizza Jazz”.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: