Diskusija “Socialinės kampanijos žiniasklaidoje”

0
2
(c) stock.xchng archyvo nuotr.

„Transparency International” Lietuvos skyrius ir VDU Viešosios komunikacijos katedra kovo 15 d., pirmadienį, 13 val. kviečia į diskusiją „Socialinės kampanijos žiniasklaidoje – Gazeta Wyborcza atvejis”. Diskusiją ves Grzegorz Piechota, dienraščio „Gazeta Wyborcza” specialiųjų projektų bei socialinių kampanijų redaktorius. Diskusija vyks VDU centrinių rūmų (S. Daukanto g. 28) 206 auditorijoje.

Susitikimo su Grzegorz Piechota metu bus pristatytos Lenkijos žiniasklaidos tendencijos bei apžvelgta, kaip galima susieti žurnalistinius tyrimus bei socialines kampanijas, kaip reikėtų jas organizuoti ir pritraukti rėmėjų.

Ar žiniasklaidos priemonė turėtų organizuoti socialines kampanijas? Rinkti parašus? Inicijuoti protesto akcijas? Mobilizuoti visuomenę? Aktyviai įsitraukti į viešosios politikos formavimą?

Vienas skaitomiausių ir įtakingiausių Lenkijos dienraščių Gazeta Wyborcza būtent tai ir daro: kai buvo planuojamas tiesti naujas greitkelis į Lietuvą per Lenkijoje esančią draustinio teritoriją Gazeta Wyborcza inicijavo protesto akciją, kurioje dalyvavo daugiau kaip 160 tūkst. žmonių iš visos šalies. Kita dienraščio inicijuota akcija buvo siekta pagerinti sąlygas Lenkijos gimdymo namuose: apie 40 tūkst. mamų bendradarbiavo su dienraščiu, siųsdamos įvairių gimdymo namų įvertinimus – neįkainojamą medžiagą tolesniems žurnalistiniams tyrimams ir advokatavimui šioje srityje.

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia