Domantas Razauskas
(c) KaunoZinios.lt archyvo nuotr.

Pavasaris – sugrįžtuvių metas ne tik gamtoje, bet ir Palėpės muzikoje, todėl balandžio 22 d. 19 val. Ryšių istorijos muziejaus salėje pas mus vėl svečiuojasi dar vienas jau pasiilgtas ir naujovių paruošęs kūrėjas – Domantas Razauskas su grupe.

Sausio mėnesį klausytojus ir skaitytojus pagaliau pasiekė ilgai lauktas pirmasis D. Razausko albumas „Lietaus kambarys“ bei eilėraščių knyga „Takas į tylą“, kurie buvo pristatyti anšlaginiame koncerte Vilniaus Keistuolių teatre. Ar dabar atėjo metas pristatymo koncertui Kaune? Tikrai taip! Ar Kaune sulauksime Vilniaus koncerto pakartojimo? Tikrai ne – vienodų Domanto koncertų, kaip žinia, apskritai nebūna, be to, gimus naujoms dainoms ir į grupę sugrįžus smuikininkui Simui Butavičiui, koncertas virsta kiek kitokiu pasirodymu. Jo metu skambės Domanto eilės, palydimos muzikinėmis improvizacijomis ir specialiai koncertui ruošta animacija, dainos patekusios į albumą ir dainos, kurių ten nėra. Gyvus paveikslus kurs specialiai ruošiama šviesų programa.

Pats Domantas kratosi jam klijuojamos bardo ar dainuojamosios poezijos atlikėjo etiketės. „Aš nedainuoju ir nedainuosiu poezijos – aš dainuoju dainas“ – teigia D. Razauskas, griežtai atskiriantis savo kūrybą: eilėraščius, kurie niekada nevirs dainomis ir dainų tekstus, kurie nebus vadinami eilėraščiais. Vis dėlto muzikinę Domanto kūrybą ne vienas vertina būtent dėl metaforiškumo ir savotiško poetiškumo, bei, žinoma, dėl nuolatinės kaitos. Scenoje Domantas Razauskas jau dešimt metų- ar kada nors eidami į jo koncertą buvote tikri dėl to, ką tą vakarą išgirsite?

Renginyje dalyvauja:
Domantas Razauskas – gitaros, balsai, eilės.
Saulius „Semas“ Petreikis – pučiamieji, garsai, balsai
Audrius Pazniokas – klavišiniai, akordeonas
Donatas Petreikis – solinė gitara, saksofonas
Paulius Rukas – bosinė gitara,
Vytis Vainilaitis – perkusija. Mušamieji
Simas Butavičius – smuikas

O tai pat:

Virgis Malčius – animacija, vaizdo projekcija
Darius Malinauskas – šviesų muzika
Vytautas Bastys – garsas

Kada: balandžio 22 d. 19 val.
Kur: Ryšių istorijos muziejaus salė, Kaunas
Bilietai visose TIKETA kasose

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: