(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Gruodžio 16 d. vyks jubiliejinės, dvidešimtosios, LKKA studentų atviros lengvosios atletikos žiemos pirmenybės Z.Šveikausko taurei laimėti. Kasmetinis bėgimas vyks LKKA manieže Aušros g. 42A. Pirmasis startas bus duodamas 15 val. 30 min., o oficialus varžybų atidarymas 16val. 30min.

Varžybų programoje sportinio ėjimo, bėgimo, rutulio stūmimo, šuolio į tolį ir šuolio į aukštį rungtys. Renginio kulminacija- estafetiniai bėgimai. Pirmenybės sutraukia vienus pajėgiausių sportininkų iš visos Lietuvos, todėl pažiūrėti tikrai bus į ką. Įėjimas nemokamas.

O tie kurie nori ne vien pažiūrėti į esamas Lietuvos lengvosios atletikos viltis, bet ir patys išmėginti save, bei pasirodyti prieš kitus, yra kviečiami į jau penktąjį „Kalėdinį bėgimą“ Panemunės šilo dviračių takais. Gruodžio 19 d. Kauno BMK (bėgimo mėgėjų klubas) Panemunės pėsčiųjų tilto apačioje organizuoją 5,75 km ir 11,50 km bėgimus. Pernai šis renginys sutraukė 165-is dalyvius, todėl visi mėgstantys pajudėti gamtoje kviečiami prisijungti.

Nepabūgę žiemos šaltuko ir įveikią trasą bus apdovanoti atminimo suvenyrais ir turės galimybę pasiplaukioti Kauno Centro sporto mokyklos baseine (Miško g. 1A). Registracija prie Panemunės pėsčiųjų tilto šeštadienį nuo 10val.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: