Šių metų rugsėjo 12–19 dienomis Kaune vyks 37-asis Europos vyrų krepšinio čempionatas „EuroBasket 2011“. Siekiant palengvinti šio čempionato dalyvių ir savanorių keliavimą po miestą, Kauno miesto savivaldybės taryba ketvirtadienį pritarė, jog čempionato metu akredituoti asmenys vietinio reguliaraus susisiekimo autobusais ir troleibusais Kauno mieste važiuotų nemokamai.

Akredituotų čempionato dalyvių skaičius planuojamas iki 600 žmonių grupinių varžybų metu bei iki 900 žmonių finaliniame etape.

Taip pat buvo pritarta, kad čempionato organizacinio komiteto ženklu paženklintų transporto priemonių valdytojai būtų atleisti nuo vietinės rinkliavos už naudojimąsi nustatytomis Kauno miesto vietomis automobiliams statyti.

Identiški tarybos sprendimai buvo priimti ir dėl gegužės 19- 22 dienomis Kaune vyksiančios 31-ųjų Tarptautinių Hanzos dienų šventės dalyvių. Šventės metu organizacijos „Jaunimo Hanza“ atstovai ir šventės savanoriai vietinio reguliaraus susisiekimo autobusais ir troleibusais važiuos nemokamai.
Gegužės 19–20 dienomis šios šventės transporto priemonių valdytojai taip pat atleisti nuo vietinės rinkliavos už naudojimąsi nustatytomis Kauno miesto vietomis automobiliams statyti.

Kauno miesto rugpjūčio mėnesį vyks dar vienas čempionatas – Europos vežimėlių krepšinio čempionatas.

Taryba patenkino Lietuvos Neįgaliųjų sporto federacijos prašymą ir rugpjūčio 1–8 dienomis vyksiančio Europos vežimėlių krepšinio čempionato metu čempionato dalyviai vietinio reguliaraus susisiekimo autobusais ir troleibusais važiuos nemokamai.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: