(c) Dainiaus Kanapecko nuotr.

Praeitą savaitę suėjo lygiai metai, kai kaunietis fotografas Dainius Kanapeckas reguliariai, kas dvi savaites, fotografuoja Kauno arenos statybas.

D. Kanapecko nuotraukose kuo puikiausiai atsispindi visa statybos eiga: pirmoje, darytoje praeitų metų spalio 13 dieną užfiksuotas statyboms paruoštas plynas laukas, o šių metų spalio 20 dienos nuotraukoje – jau penkių aukštų pastatas.

Per metus fotografas padarė 27 nuotraukas, kurios yra publikuojamos tinklalapyje Kaunoarena.info.

„Sutikau prisidėti prie šios iniciatyvos, nes tikiu, kad Kauno arena yra labai svarbus objektas ne tik miestui, bet ir visai šaliai. Sekdami mano nuotraukas žmonės gali stebėti kaip vyksta arenos statybos darbai. Galbūt jos bus įdomios ir ateities kartoms“, – sako D. Kanapeckas.

Per paskutinius metus į priekį stipriai pasistūmėjo ne tik Kauno arenos statybos, bet ir kiti su šiuo objektu susiję darbai.

Europos Sąjungos komisija sutiko pakeisti finansavimo kriterijus ir skirti lėšas didesniems nei 10 tūkst. vietų sporto ir pramogų kompleksams, Ūkio ministras patvirtino Kauno arenai nacionalinio objekto statusą, paskelbtas Nemuno salos sutvarkymo idėjų konkursas bei įvyko Kauno arenos operatoriaus konkursas.

Nepaisant šalį užklupusios ekonominės krizės, po truputį pilnėjo ir arenos paramos fondas.

„Arenos fondas per paskutinius metus išaugo beveik tris kartus. Šiuo metu jame yra daugiau kaip 41 tūkst. litų. Gražią iniciatyvą parodė kaunietis Arūnas Juodžbalis, savo anūkės vardu paaukojęs arenos statybai tūkstantį litų. Po to, kai apie šį įvykį paskelbė žiniasklaida, sulaukėme daug skambučių iš žmonių, kurie savo artimiesiems norėjo įteikti tokią pat dovaną“, – pasakojo Gintarė Skaistė, Kauno miesto Tarybos narė, atsakinga už Kauno pramogų ir sporto rūmų Nemuno saloje statybos rėmimo fondo veiklą.

Juridiniai ar fiziniai asmenys, paaukoję ne mažiau kaip 1000 Lt, bus įamžinti aikštėje šalia naujosios Kauno arenos įrengtoje specialioje vienybės juostoje, sudėtoje iš žalvarinių plokštelių, ant kurių bus užrašyti paramą teikusiųjų asmenų pavardės ar įmonių pavadinimai.

Kuo didesnė paramai skirta pinigų suma, tuo didesnė lentelė bus skirta rėmėjui.

Šiuo metu yra 15 fizinių ir juridinių asmenų, paaukojusių 1000 ir daugiau litų. Aukoti galima pervedant lėšas į paramos fondo sąskaitą arba skambinat trumpaisiais numeriais „Teo“ fiksuotojo ryšio tinkle. Išsamesnę informaciją galima rasti tinklalapyje Kaunoarena.info.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: