Futbolo sirgaliai Kauną pasieks
(c) KaunoZinios.lt archyvo nuotr.

Lietuvos futbolo rinktinės sirgaliai į penktadienio, rugsėjo 2 d., Europos čempionato atrankos rungtynes su Lichtenšteinu iš Vilniaus į Kauną bei atgal, kviečiami keliauti traukiniais.

Prieš trejus metus pradėta „Pergalės traukinio“ akcija jau pasinaudojo šimtai sirgalių.

„Kelionė į rungtynes traukiniais – futbolo kultūros Europoje dalis. Malonu, kad ši tradicija įsišaknija mūsų šalyje ir fanai patys organizuojasi kelionėms. Manau, kad visada smagiau keliauti į futbolą kartu. Siūlome prisijungti ir gerai praleisti laiką“, – sakė LFF prezidentas Liutauras Varanavičius.

Lėtasis traukinys Nr. 875 iš Vilniaus į Kauną išvyksta 14 val. 43 min. ir atvyksta 16 val. 25 min., o greitasis traukinys Nr. 823 išvyksta 16.30 val. ir atvyksta į Kauną 17.30 val. Pastaruoju traukiniu į rungtynes ruošiasi vykti ir aktyviausi rinktinės fanai iš sostinės.

Grįžti į Vilnių sirgaliai patogiausiai galės su modernizuotu elektriniu traukiniu Nr. 824, kuris iš Kauno išvyksta 21.17 val. ir atvyksta 22.33 val.

Lietuvos ir Lichtenšteino rinktinės susitiks penktadienį nuo 18 valandos Kauno S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro stadione. Mokslo metų pradžios proga įsigyjant bilietą BILIETAI.lt kasose galima gauti du nemokamus kvietimus moksleiviams.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: