(c) stock.xchng archyvo nuotr.

Lapkričio 18 d., ketvirtadienį, 18 val. „Geras džiazas, geriems žmonėms!“. Vakaro tema – „Favorite standarts: iš džiazo aukso fondo“. Vakaro šeimininkai – Kauno džiazo kvintetas ir svečias – trombonininkas, dūdmaišininkas, multiinstrumentininkas, kompozitorius, vokalistas…, – Skirmantas Sasnauskas.

Kauno džiazo kvintetas kviečia ketvirtadienio vakarą praleisti besiklausant džiazo standartų. Visi puikiai žino, kad standartai labai svarbi džiazo muzikantų grojamos muzikos dalis. Jų temos ir motyvai puikus pagrindas improvizacijai ir temų plėtojimui, interpretacijai. Kartu gerai atliktas standartas pažymi muzikanto meistriškumą.

Kauno džiazo kvintetas ir puikiai žinomas multiinstrumentalistas, trombonininkas Skirmantas Sasnauskas improvizuos įkvėpti populiariausių pasaulio džiazo temų.

Trombonininkas, dūdmaišininkas, multiinstrumentininkas, kompozitorius, vokalistas… Jo raiškos priemonių arsenalas turtingas, kaip ir jo kūrybinis akiratis, aprėpiantis tradicinį džiazą, free, fusion, džiazo ir folkloro bei džiazo ir akademinės muzikos sintezes, avangardinius eksperimentus. Jis ypač pagarsėjo savitu stiliumi, išradingai eksploatuojančiu lietuviškojo folkloro elementus ir tembrus. Lietuvos džiazo scenoje Skirmantas Sasnauskas groja nuo 1986 metų. Muzikavo bemaž su visais garsiausiais Lietuvos džiazmenais, jo kolektyvuose kūrybinę brandą ugdė ne vienas šiandien garsus Lietuvos džiazo atlikėjas. Sukaupęs turtingą patirtį įvairioje stilistikoje, šiandien Skirmantas Sasnauskas kaskart grįžta prie melodingumo ir paprastumo, o pagrindine jo raiškos priemone vis dažniau tampa vokalas, neretai traktuojamas instrumentiškai.

Kviečiame. Bilietus (15 Lt, su nuolaida studentams ir senjorams 10 Lt) galima įsigyti Kauno menininkų namų Mūzų svetainėje (I a., I–IV 10–13 val., 14–17 val., V 10–13 val., 14–16 val.), taip pat visose TIKETA kasose. Informacija tel. (8–37) 22 31 44, www.kmn.lt

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: