(c) Organizatorių archyvo nuotr.

Į kiekvienas duris besibeldžiant vasarai nelieka nieko kito, kaip tik tas duris kuo plačiau atverti ir pasitikti ją su plačiausia šypsena veide ir smagios muzikos garsais. Vasara beldžiasi ir į Palėpės muzikos duris, todėl pats laikas palikti jaukias, bet žiemai labiau pritinkančias erdves ir išeiti po atviru dangumi į P. Stulgos muziejaus kiemelį – juolab, kad birželio 2-ąją 19 val. Palėpėje svečiuojasi savo dešimties metų gimtadienį švenčianti grupė „Arbata“ su draugais, todėl šilumos tikrai nepritrūks.

Grupė „Arbata“ susikūrė Vilniuje 2001 – aisiais, nors jos užuomazgos pastebimos jau 1996 metais, kai buvo įkurta grupė įmantriu pavadinimu – „Princesė Diana“, su lyderiu Andrium Zalieska – Zala priešakyje. Lyderio vaidmens Zala neapleidžia ir „Arbatoje“, kuri klausytojus džiugina nuotaikinga ir užvedančia muzika su roko prieskoniais. Anot pačio Andriaus, per visą grupės gyvavimo laikotarpį teko aplankyti daugybę „takelių ir kampelių“, groti su pačiais įvairiausiais ir puikiausiais žmonėmis bei patirti gerų, bei dar geresnių akimirkų, kurios neišvengiamai paliko pėdsaką ir „Arbatos“ muzikoje.

Gimtadienio proga pats laikas tas akimirkas prisiminti ir susitikti su per dešimtmetį sutiktais draugais: scenoje taip pat pasirodys „Atviro rato“ aktoriai „Solo ansamblis“, Darius Žvirblis iš „Atikos“, Domantas Razauskas.

„Arbatos“ gimtadienio proga klausytojų lauks ir dovana – trečiojo studijinio grupės albumo „SOS“ pristatymas, prie kurio įrašymo prisidėjo muzikantai: Tadas Dešukas, Saulius Petreikis, Germanas Skoris.

Kada: birželio 2 d. 19 val.
Kur: P. Stulgos lietuviškų tautinių instrumentų muziejaus kiemas (Zamenhofo g. 12), Kaunas.
Bilietai visose TIKETA kasose.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: