© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Holivudo superžvaigždė Angelina Jolie (Andželina Džoli) buvo paskelbta pasaulinio feminizmo judėjimo įžymybe, aktorei prieš kelias dienas atskleidus, kad jai buvo atlikta kiaušidžių pašalinimo operacija, turinti apsaugoti ją nuo potencialaus vėžio išsivystymo.

Aktorė, kuriai ši prevencinė operacija buvo atlikta praėjusią savaitę, yra populiariausia naujoje apklausoje, kurioje prašyta įvardyti, kas yra geriausi moterų teisių propaguotojai.

Mados namų “Rose & Willard” organizuotoje apklausoje A.Jolie aukščiausią poziciją užėmė dėl savo darbo Jungtinėse Tautose ir kampanijų, raginančių užkirsti kelią moterų lytiniam išnaudojimui karo zonose.

Jos varžove tapo filmų apie berniuką burtininką Harį Poterį žvaigždė Emma Watson (Ema Votson), kuri irgi yra JT ambasadorė, pradėjusi didelio dėmesio sulaukusią feministinę kampaniją praėjusiais metais.

E.Watson liko antra; tarp kitų pirmojo penketuko garsenybių yra aktorė Jennifer Lawrence (Dženifer Lorens) ir didelį pripažinimą pelniusi rašytoja feministė Germaine Greer (Žermen Grir).

“Rose & Willard” tinklalapio įkūrėja Heidy Rehman (Heidi Rėman) rašo: “Mus stumia į priekį moterų galios didėjimas ir jų moteriškumo akcentavimas, ir visa tai tobulai įkūnija Angelina Jolie. Apklausa rodo, kad būtent tokios rūšies feminizmas šiuo metu labiausiai patinka visuomenei. Emma Watson yra dar vienas jaudinamas pavyzdys … Jos kampanija “HeForShe” (Jis už ją) kovoja, kad visuomenė gerbtu ir priimtų moteriškąsias ypatybes.”

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto
tinklalapiuose be raštiško UAB “BNS” sutikimo draudžiama.

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: